آموزش ساخت هدیه ولنتاین با ۶ روش مختلف

برای دیدن طرز تهیه این کوکیهای جذاب و چشمنواز حتما به مطلب طرز تهیه بیسکویت ولنتاین قلب دورنگ مراجعه کنید. البته اگر میخواهید تنبل و سهل انگار در نظر گرفته نشوید قید پاکت پول را بزنید و سعی کنید که حتما از کارت هدیه استفاده کنید. معمولا روسری های ابریشم طرح دار و رنگی هستند، می توانید رنگ زمینه یا رنگ های به کار رفته در طرح آن را با رنگ لباستون ست کنید.

الته عدد سه بهترین گزینه برای خرید گل و هدیه دادن به همسر یا نامزد است. چیزکیک ولنتاین قلبی یک کیک خوشمزه ولنتاینی است که به راحتی در منزل میتوانید درست کنید و معشوقه خود را خوشحال کنید. این شیرینی خوشمزه امریکایی برای پذیرایی از مهمان بسیار مناسب است حتی شما میتوانید به صورت قلب در شب ولنتاین درست کنید و با عزیزانتون میل کنید. تک شاخه هدیه دادن معنی تعهد را به فرد مقابل القا میکند و نشان دهنده پایداری به عشق و علاقه عمیق به طرف مقابل است. اگر که فرصت نکردهاید برای سالگرد ازدواجتان هدیه بخرید؛ و یا اینکه به دنبال یک هدیه غیر مادی و خاص هستید؛ این ایده را بهتون پیشنهاد میکنیم.

4. باکسهای سوپرایزی ولنتاین ازجمله هدیههای خاص و لاکچری مخصوص برای همین روز هستند. شاید باورتان نشود اما در آمریکا ۱۵ درصد زنان تنها در روز ولنتاین برای خودشان گل میفرستند! نکته بعدی انتخاب صحیح کالای هدیه است ، بر خلاف رویه مرسوم و معمول هدیه روز ولنتاین با سایر هدایا که ممکن است مورد نیاز فرد باشد مانند کیف و کفش و لباس متفاوت است . این چیزکیک قلبی ولنتاینی به راحتی قابل درست کردن است و به مواد زیادی نیاز ندارد. برای تهیه این کیک نیاز به مواد کمی دارید و لایه به لایه با خامه زده شده آماده میشود.

برای این منظور به یک شیشه قلبی شکل و یا در اشکال مختلف دیگر نیاز دارید، ضمن اینکه باید گیاه، مقداری خاک و سنگ ریزه نیز از بازار تهیه کنید، سپس به شکل زیر اقدام نمایید. جار کیک یک نوع کیک تکنفره است که در شیشه درست میشود و به کیک شیشهای هم معروف است. برای طرز تهیه جار کیک میتوانید از هر نوع کیکی از جمله ردولوت، شکلاتی و کاراملی استفاده کنید. برای طرز تهیه جار کیک ولنتاینی میتوانید به مقاله آن مراجعه کنید. طرز تهیه کرپ کیک ردولوت را در مقاله آن مشاهده کنید. با ۶ گل رز این حس را منتقل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید