انتخاب بهترین هدیه ولنتاین – زومیت

تاریخچه روز ولنتاین: روز ولنتاین-تاریخچه کامل و دقیق ولنتاین در دست نیست و آنچه از پیشینه روز ولنتاینمیدانیم با افسانه درآمیخته است. با توجه به آنچه که در افسانه آمده کشیش ولنتاین برای او نامهایی نوشته و آنها را با نوشتن «از طرف ولنتاین تو» (From Your Valentine) امضاء کرده است، اصطلاحی که تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و به وفور بر روی کارتهای ولنتاین مشاهده میشود. روز ولنتاین-در صده سوم میلادی که مطابق میشود با اوایل شاهنشاهی ساسانی در ایران، در روم باستان فرمانروایی بودهاست بنام کلودیوس دوم. ولنتاین ایرانی :در ایران باستان، نه چون رومیان از سه قرن پس از میلاد، که از بیست قرن پیش از میلاد، روزی موسوم به روز عشق بودهاست.

از این کادوهای حساسیتبرانگیز میتوان به هدایای مربوط بهتناسب اندام و بهداشت اشاره کرد. در پک هدیه ولنتاین مردانه هم میتوان از گل، عروسک و شکلات ولی در حجم کمتری استفاده کرد که البته اگر مخاطب شما به شکلات علاقه بیشتری دارد می توانید آن را بیشتر کنید و در مورد هدیه اصلی پک هدیه ولنتاین مردانه مانند پک ولنتاین زنانه با انتخاب های زیادی روبرو هستید و اگر بخواهیم از این انتخابها تنها نام ببریم میتوان به این موارد اشاره کرد: انواع دستبندهای چرم گردنبندهای مردانه با توجه به میزان بودجه خود می توانید آنها را تهیه و انتخاب کنید، ستهای قمقمه جیبی و شات های همراه آن، ست های چرم طبیعی و مصنوعی تعداد آیتم های آنها می تواند متغیر باشد مثلاً فقط کیف پول جیبی و جاسوئیچی انتخاب کنید یا در کنار این دو از کمربند آلبوم کارت های اعتباری نیز استفاده کنید؛ ست جعبه نگهدارنده سیگار، فندک های متنوع گازی و بنزینی، پیپ های نفیس و حتی پاسورهای بازی میتواند انواعی از هدیه های انتخابی شما باشد.

تزئین شکلات و پختن انواع ان نیز از آداب روز ولنتاین به شمار میرود. امروزه کلیسای کاتولیک به این نتیجه رسیده است که حداقل سه قدیس وجود داشتهاند که همگی به شهادت رسیده اند، به همین دلیل چندین افسانه سعی در بازگوئی تاریخچه آئین ولنتاین دارند. در کشورهای اروپایی و امریکائی دادن شکلات به عنوان هدیه روز ولنتاین از شهرت خاصی برخوردار است.

بهتر است انتخاب مکان مناسب را به عهده خودش بگذارید یا او را در شب ولنتاین با دعوت به یک رستوران رویایی شگفتزده کنید. پیشنهاد: در صورت تمایل میتوانید سری به فروشگاه کیکانه بزنید و کیک ولنتاین خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. منظور ما حتما خرید دستبند طلا نیست بلکه می توانید یک دست بند با هر جنس دیگری با طرح اختصاصی سفارش دهید. اما دوست دارید امسال برای خرید هدیه روز مادر و زن یک حرکت هیجانانگیز و خاص بزنید و براساس ویژگیهای ماه تولد و شخصیتی مادر یا همسرتان هدیه تهیه کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید