انواع کادو ولنتاین و روز مادر برای خانم ها – کجارو

برای هدیه زیبای دخترانه و پسرانه مخصوص ولنتاین می توانید یک شیشه مربا خالی تهیه کنید و سپس بیرون شیشه را به سلیقه خودتان و با استفاده از کنف، روبان و قلب نمدی تزئین نمایید، برای چسبانذدن کنف و روبان بر روی شیشه نیز می توانید ازچسب حرارتی کمک بگیرید. البته برخی خانمهای جوان با داشتن تیپ اسپرت علاقه زیادی به داشتن مدلهای مختلف کولهپشتی دارد، پس توجه کنید که بر اساس سلیقه آنها مدل مورد نظر را خریداری کنید.۱۶.

نورنگار قرار هست به مناسبت روز مرد به مدت 3 روز بیش از 100 کالای منتخب رو تخفیف بذاره ، پس فرصت رو از دست ندید. نکته : ماژیک های معمولی برای کشیدن طرح روی ماگ مناسب نیستند و زود پاک می شوند، بنابراین بهتر است از ماژیک های مخصوص روی سرامیک و شیشه استفاده شود و برای تثبیت رنگ ماژیک می توانید به مدت ۲۴ ساعت بعد از طراحی آن را کنار بگذارید و سپس حدود ۳۵ دقیقه در داخل فر با دمای ۱۵۰ درجه سانتیگراد بگذارید، این کار موجب می شود تا طرح روی ماگ با شستن از بین نرود.

لوازم پزشکی بهترین کادو روز مادر برای مادران مسن هستند و یا مادرانی که با بیماری های خاصی دست و پنجه نرم می کنند. مارک اسمشباکس (smashbox) از بهترین تولیدکنندههای پرایمر است، البته انواع دیگری از پرایمرهای مرغوب و مناسب هم در بازار وجود دارد. ما در این پست کمک تان خواهیم کرد بهترین کادو سالگرد ازدواج برای شوهر خود را بیابید. روش اول این است که گل ها را به شکل طبقه ای بپیچید و دور آن ها را به کمک کاغذ کادو به صورت قیف مانند در آورید همچنین روش دوم این است که گل ها را به صورت گرد دور هم قرار دهید و دور آن ها را به کمک روبان تزیین نمایید.

اما در کنار آنها زیورآلاتی با سنگهای مختلف هم جلب توجه میکنند. یعنی همچنان که به یک محصول نگاه می کنید ( گام سوم ) باید به هزینه ( گام اول ) و نیاز های مادر ( گام دوم ) و نحوه ی غافلگیر کردن با استفاده از آن محصول ( گام چهارم ) و بسته بندی و ارایه مناسب ( گام پنجم ) همزمان فکر کنید .

دیدگاهتان را بنویسید