اولین هدیه سالگرد ازدواج/۲۰ تا از بهترین هدایا – مجله سوریتو

در این نوشتار سعی شده چند روش ارزان (با توجه به وضعیت اقتصادی) ولی در عین حال ارزشمند را برای تکریم مادران و زنان جامعه با هم مرور کنیم. 2. به خواستهها و نیاز همسرتان در طول روز توجه داشته باشید تا هدیهای که انتخاب میکنید برای وی کاربردی باشد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام رستوران ارکیده، وقتی روز مادر نزدیک می شود باید روزی را به مادرانمان اختصاص دهیم. عشق به طلا در فرهنگ ما جا افتاده است و او مطمئناً از هدیه طلای شما قدردانی می کند. به گزارش برنا از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمۀ زهرا (س) و روز مادر و سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، هدیۀ بستۀ اینترنت داخلی و مکالمۀ ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه کرده است.

این گزارش را بخوانید. بر این اساس، استفاده از مترو در روز میلاد حضرت زهرا (س) برای بانوان رایگان خواهد بود. همچنین؛ بازدید از خانه موزه «سیمین و جلال» و خانه موزه «اخوان ثالث» برای بانوان در روز میلاد حضرت زهرا (س) رایگان و در سایر روزهای هفته جاری بهصورت نیم بها خواهد بود. به گزارش خبرنگار مهر، شهرداری تهران بهمناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر، برای بانوان پنج هدیه پیشبینی کردهاست.

سال­هاست این روز را به پاس محبت­های بی­دریغ مادران سرزمینمان جشن می­گیریم تا شاید بتوانیم تمام محبتی که در قلب­مان جای داده­ایم را درون یک پاکت کادو بگذاریم و برای لحظه­ای لبخند مادر را هدیه بگیریم. اگر که همسرتون دائماً وسایلش را این طرف و آن طرف میگذارد (ویژگی مشترک خیلی از آقایون، البته با عرض معذرت از آقایون) و گاهی حتی گم میکند؛ چنین هدیهای میتواند یک گزینه خیلی خوب برایش باشد. روز مادر یکی از مناسبت هایی است که ما ایرانیان از دیرباز تاکنون همواره آن را نکو داشتهایم. میتوانید لیستی از لوازم سفرهای طبیعتگردی را تهیه کنید و مهمترین و موردنیازترینِ آنها را به پدری هدیه دهید که عاشق سفرهایی به سبک کولهگردی است.

براي ديدن انگشتر هاي نقره بيشتر مي توانيد به بخش انگشتر نقره مردانه فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد. انواع مختلف عینک های آفتابی مردانه هدیه مناسبی محسوب می گردند، البته به این شرط که با سلایق طرف مقابل کاملا آشنایی داشته باشید و بدانید چه نوع عینکی را ترجیح می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید