ایدههای جالب هدیه روز مادر

این محصول از التهاب پوست و خشکی آن جلوگیری میکند . و چه کادویی پسران را خوشحال میکند؟ حال که متوجه شدیم ولنتاین چه روزیه، به بررسی پیدایش و نامگذاری این رو میپردازیم. حالا که متوجه شدید ولنتاین چه روزیه و داستان پیدایش آن چیست، در ادامه در مورد مراسمات این روز صحبت میکنیم. در چنین سالهایی، روز ولنتاین به جای 25 بهمن، روز 26 بهمن بوده و در تاریخ میلادی و شمسی، یک روز اختلاف وجود خواهد داشت. تاریخ نگاران گفتهاند در سالهای پایانی قرن پنجم میلادی، پاپ ژلازیوس اول تلاش کرد تا این جشن رومیان را مسیحی کرده و به این ترتیب روز 14 فوریه، روز ولنتاین نامگذاری شد.

از آنجایی که سال 1400 شمسی هم سال کبیسه است، بنابراین امسال، تاریخ ولنتاین، 26 بهمن خواهد بود. این کادوی ولنتاین نه تنها هر روز صبح او را مهمان چای مورد علاقه اش خواهد کرد، بلکه قبل از اینکه روزش را شروع کند و زمانی که لیوان داغ چای را در دست می گیرد او را به یاد شما می اندازد. عطر ها را دست کم نگیرید .

میتوانید از انواع شکلات های آماده صنعتی یا شکلات های دست ساز با کیفیت بالا استفاده کنید تا شیرینی روز ولنتاین خود را تضمین کنید و کادو ولنتاین برای دختر و پسر را با شیرینی همراه کنید. ۴- در مطلب خرید آنلاین کادو دخترانه، ۱۰ دیالوگ جذاب فیلم معرفی کردیم که میتوانید برای لیوان آینهای استفاده کنید. اما چه ولنتاین و چه اسپندگان، بهانهای است برای ابراز عشق و دوستی. اما روز ولنتاین استرسهایی هم دارد. اسپندگان تاریخی کهنتر از ولنتاین دارد. به این دلیل زنان همگی از خانه بیرون میآمدند تا شاید پوست بز به آنها هم بخورد. شاید این جمله خیلی تکراری و کلیشهای باشد اما حقیقت این است که اکثر ما آدمها از اینکه کسی با مناسبت یا بدون مناسبت به یادمان باشد و برای خوشحالی ما هدیهای هرچند کوچک تهیه کنید بسیار خوشحال میشویم.

اما بعضی از کادوها هستند که مادرها را بیشتر خوشحال میکنند. تنها باید از کادوهای ولنتاین ما بازدید کنید و به ثبت سفارش بپردازید. در گروه لوازم آرایشی یکی دیگر از مواردی که ریسک خریدش با توجه به سلیقه متفاوت مادرها کم است، کرم پودر میتواند باشد.در مورد کرم پودر تنها نکته مهمی که باید رعایت کنید کیفیت آن است. البته باید زودتر سفارش ساخت آن را بدهید و در نظر داشته باشید که ممکن است کمی گران باشد. ناگفته نماند که ولنتاین از کشورهای غربی به ایران آمده است و روز عشق ایرانیان، سپندارمزگان یا سپندارمذگان است که از آن با نام اسپندگان یا همان اسفندگان هم یاد میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید