ایده هایی برای تزیین هدیه روز مرد

اولین چیز خوبی که این ایده دارد این است که این سبد اصلا شلخته و شلوغ پلوغ نمی شود و تمام کاری که باید انجام دهید این است که هدایا را به روشی زیبا کنار هم قرار دهید و خلاق باشید. ما پیشنهاد می کنیم از چیزهای جالب دیگری هم در سبد استفاده کنید از جمله یک کارت هدیه ی ویزا، تعداد زیادی آب نبات، پاپ کورن و تعدادی لوازم حمام. وسایلی که نیاز دارید مواد آماده ای از جمله آب انار، چند لیوان سون آپ، چند شیشه ی دهان گشاد کوچک، چند نی کاغذی راه راه، یک جانخی طرح قلب و کمی برچسب مناسب ولنتاین است.

برای هر ساعت هم یک کارت زیبا یا فقط هدایایی کوچک داخل پاکت بگذارید، برای مثال کارت های خرید از رستوران، کتابخانه یا کافی شاپ محبوبش؛ یادداشت عاشقانه؛ عکس دونفره؛ یا حتی آب نبات های کوچولو. هدیه میتواند شما رو در ذهن طرف مقابل ماندگار کند و روز ولنتاین رو به یکی از ماندگارترین روزهای زندگی مشترکتان تبدیل کند. کلاه کپ نیو ارا مدل Team Word Arch 2 یک کلاه زیبا و با ویژگیهای ساد و کاربردی است که میتواند بهترین انتخاب برای هدیه ولنتاین محسوب شود. امسال نیز می توانیم برای هدیه روز مادر کلیشه های معمول را کنار گذاشته و با ساخت هدایای خلاقانه و دست ساز، به آنها نشان دهیم که چقدر قدردانشان هستیم.

برای هدیه اصلی پیشنهاد می کنیم که اگر تمایل به استفاده از زیورآلات دارید زیورآلات نقره یا طلا مناسب هستند. لازم نیست حتما یک کارت پستال گران قیمت تهیه کنید، شما میتوانید یک تکه مقوا و چند برگ کاغذ رنگی تهیه کنید و با رنگ روغن، آبرنگ و یا گواش یک نقاشی زیبا برای مادر بکشید و با چند خط شعر و یا جملات زیبایی که از ته دلتان برآمده را روی این کارت پستال دستساز بنویسید و آن را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید. اولین مرحله ی ساختن آن، خالی کردن یک لامپ معمولی و تزئین آن با یک پیغام عاشقانه برای مخاطب خاص شما است.

نوشتن نامه عاشقانه در ستایش همسرتان ایده جذابی برای اینکار است. این کادوی ولنتاین را می توانید روی میز کنار تختخواب قرار دهید و از آن برای خواندن و نوشتن در رختخواب استفاده کنید. شام خوردن دو نفره و صحبت از خاطرات دوران آشناییتان در این شب بهترین اتفاق زنگی در روز ولنتاین است.

دیدگاهتان را بنویسید