ایده هایی برای هدیه روز پدر

در ادامه مطلب یک لیست کامل از بهترین هدایایی را که می توانید به مرد خود هدیه دهید معرفی کرده ایم و امیدواریم که برای شما هم مفید باشد. عینک دودی یکی از شیکترین هدایایی است که میتوانید در روز زن به محبوب خود بدهید. علاوه بر این، عینک یکی از چشمگیرترین اجزای هر استایلی است؛ پس همسر و یا مادر شما میتواند با داشتن یک عینک دودی زیبا و مناسب، به جذابیت استایل خود بیفزاید. اما اگر از لباسها و اکسسوریهای کژوال و اسپورت استفاده میکنند، ساعتهای دیجیتال و با بند چرمی یا سیلیکونی میتواند انتخاب مناسبتری باشد. اکثر خانمها، عاشق داشتن اکسسوریهای مختلف هستند تا بتوانند آنها را با لباسها و موقعیتهای مختلف، ست کنند.

۳- معمولا چون گیوهها دست بافتاند یکی دو سایز با سایز کفش متفاوت میباشند. کتابهای تاریخی، روانشناسی، اقتصادی و سیاسی معمولا جزو علاقهمندیهای پدران اهل هستند. انتخاب ساعت را با توجه به استایل مادر و یا همسرتان انجام دهید؛ اگر اهل استایلهای رسمی و مجلسی هستند، ساعتهای عقربهای با بند فلزی هماهنگی بیشتری با استایلشان خواهد داشت. اگر همسر یا مادرتان اهل پیادهروی است، بهتر است برای او یک جفت کفش راحتی تهیه کنید. تنها کافیست در یک فرصت مناسب، سایز کفش ایشان را پیدا کنید و بعد، کفشی مناسب تهیه کنید.

دیگر فرصتی باقی نمانده است، تنها چند روز دیگر وقت دارید تا یک هدیه روز زن برای تازه عروس مناسب برای مادر و یا همسرتان به مناسبت روز زن تهیه کنید. با چنین ایدهای هم یک کادو تهیه کردهاید و هم مطمئناً میتوانید همسرتان را سورپرایز کنید. پس خرید یک جفت کفش یا صندل مجلسی برای مادر و یا همسرتان، میتواند به او در ساختن یک استایل جدید و جذاب کمک کند. ساعت مچی نیز یک اکسسوری پرکاربرد است و میتواند هدیه شیک و جذابی باشد.

برای این کار کمی خلاقیت به خرج دهید، می توانید یک مهمانی ترتیب داده و تعدادی از دوستان نزدیک همسرتان (یا مادر و خواهر همسرتان) را به صرف شام یا دورهمی عصرانه دعوت کنید یا در رستوران برای او و دوستانش صندلی رزرو کنید تا ساعاتی از روز را با هم بگذرانند، بلیط سینما، تئاتر و موزه نیز ایده های جالب برای دورهمی های دوستانه همسرتان است. از طرفی، برای برگزاری روز مادر و روز زن در رستوران نیز برایتان برنامه داریم.

دیدگاهتان را بنویسید