ایده های جالب برای هدیه ولنتاین

در روزهای عادی هم میتوانید با دادن هدیه به خانمها، آنها را غافلگیر و خوشحال کنید. ازاینرو با توجه به بودجه خود و نیاز زن زندگیتان، میتوانید سراغ لباسهای مجلسی، کژوال، روزمره و راحتی مناسب هر فصل بروید. نکته اصلی این است که در سالگرد ازدواج کادوی مناسب برای آقایان چه می تواند باشد که هم آن ها رضایت داشته و از کادوی دریافتی هیجان زده و خوشحال شوند و هم ما از خرید و هدیه دادن راضی باشیم و آن را بپسندیم. به گزارش صدای ایران امروز نوبت این بود تا رونالدو، مادرش “دولورس آویرو” را شگفت زده کند.

دستکش چرمی، یک هدیه لوکس و جذاب است و از آنجایی که امسال روز زن در فصل زمستان است، دستکش چرمی یک هدیه شیک و کاربردی خواهد بود. هدف این انجمن ها کمک به صلح بود و در سال 1870 بود که یک فعال حقوق زنان به نام «جولیا وارد هاو» بیانیه ای را تحت عنوان روز مادر منتشر کرد و به این فعالیت نقشی پررنگ تر داد.

روش دیگری که با کمک آن میتوانید خرید کادوی ولنتاین را سادهتر کنید، مشورت گرفتن از اطرافیان است. هر خانمی با هر میزان لباس، معتقد است که لباس کافی برای پوشیدن ندارد! آقایان با هر سن و هر استایل به کیف نیاز دارند. میتوانید با انتخاب یک تابلوی نقاشی یا گرافیکی، این مفاهیم را به مادر، همسر یا خواهر خود منتقل کنید و بهاینشکل به او بگویید که همه جوره حواستان به اوست. در تابستان نیز پیراهنهای خنک و خوش رنگ؛ ازطرفی روسری و شال نیز از دیگر آیتمهای پرمصرف هستند که فصل خاصی ندارند و میتوانید آنها را بهعنوان هدیه روز زن خریداری کنید.

مثلا زیور آلات سوزن دوزی شده، ضمن شیک بودن خود، جلوه بسیار خاصی دارند و میتوانند انتخابی درجه یک برای هنرمندان باشند. صنایع دستی مثل یک گلیم زیبا، تابلوی قلم کاری، گلدان مینا کاری شده و حتی یک کوسن تزئین شده نیز میتوانند هدایایی بسیار مناسب و هنری برای روز باشند.

دیدگاهتان را بنویسید