ایده های جذاب برای هدیه روز مرد – فروشگاه اینترنتی حوله هنر

کافی است تکه های کاغذی به رنگ قرمز بردارید و دلایل خود را بنویسید، آن ها را تا زده و در شیشه بیندازید. 1. یک لیست از ۵۲ ویژگی شگفت انگیز همسر خود تهیه کنید. یک شیشه دهان گشاد کوچک را با روبان، قلب های نمدی و سایر چیزهای تزئینی تزئین کنید.

اگر قصد انتخاب این مورد را دارید، از این تکرار همیشگی یک فرصت استثنایی بسازید. این کادوی ولنتاین نه تنها هر روز صبح او را مهمان چای مورد علاقه اش خواهد کرد، بلکه قبل از اینکه روزش را شروع کند و زمانی که لیوان داغ چای را در دست می گیرد او را به یاد شما می اندازد. این کاپ کیک های شکلاتی قلبی، علاوه بر اینکه خوشمزه هستند، میزان علاقه شما به عشق تان را نیز نشان می دهند.

علاوه بر ماشین ریشتراش، از دیگر لوازم برقی شخصی برای آقایانی که به زیبایی ظاهر خود اهمیت میدهند، دستگاه موزن گوش، بینی و ابرو است. علاوه بر ظروف سفالی، ظروف سرامیکی با لعاب شیشه در رنگهای مختلف هم انتخاب خوبی برای خرید هدیه روز مادر است و قیمت اجزای مختلفشان مانند جاشمعی، گلدان، میوهخوری و… از این کارت می توانید برای خلق اثری هنری و رمانتیک روی زمین هم استفاده کنید. کلی هم روبان قرمز رنگ دور تا دور تخت آویزان می شود طوری که یک سر آن با چسب به سقف می چسبد و طرف دیگر روی زمین می افتد.

تزئین روی کیک هم از آن پیکان ها یا قلب های کوچولو خواهد بود که با کاغذ رنگی، خلال دندان و کمی نوار چسب روی کیک ثابت می شوند. می توانید آن را با دست های خود درست کنید و با لوازم تزئینی به سلیقه خودتان بیارایید. از این تکنیک استفاده کنید و با قلب های زیاد او را به سمت خودتان هدایت کنید یا فقط تمام سطح چمن را پر از قلب کنید تا نشان دهید چقدر دوستش دارید.

دیدگاهتان را بنویسید