ایده های جذاب کادو دادن برای سالگرد ازدواج

اگر به دنبال خرید بهترین هدیه روز زن هستید، ساعت مچی هم واقعا گزینه خوبی است. علاوه بر این موارد درشت بودن اعداد برای افرادی که بینایی نسبتا ضعیفی دارند یا اصطلاحا پا به سن گذاشته اند، در خریداری ساعت برای روز مادر، بسیار حائز اهمیت است. ساعت های مچی متنوعی در بازار وجود دارند که بنا به سلیقه و بودجه تان می توانید از میان آنها برای مادر هدیه بخرید.

فیلم رمانتیک مورد علاقه تون یا حتی فیلم مراسم ازدواج یا فیلم های خانوادگی گزینه های خوبی برای پر کردن اوقات آن شب هستند. شاید دُز رمانتیک این گزینه های آخری کمتر از قهوه ساز باشد اما در هر حال کاربردی و مفید هستند و می توانید به عنوان کادو برای روز مادر روی آنها حساب کنید. هیچ کس دوست ندارد که چروک های صورت مادرش را ببیند. اما می توانید به خرید کتابی فکر کنید که در آن دستورهای غذایی تازه وجود دارد. با خرید کادوی با ارزش و ویژه ای مانند طلا برای روز مادر به مادرتان نشان دهید که برای او ارزش زیادی قائلید.

البته مادران عزیز به ویژه مادران ایرانی دست پخت هایی درجه یک دارند و با فوت وفن آشپزی کاملا آشنا هستند. با اینکه این روز همهی گوشیهای همراه دارای دوربینهای نسبتا با کیفیتی هستند، ولی قطعا به پای دوربینها دیجیتال نخواهند رسید، به ویژه اگر از آن دسته دوربینهایی باشد که به سرعت پس از عکس گرفتن، آن را چاپ کند و بیرون بدهد.

مثلا جمله ای زیبا، شعر موردعلاقه اش یا نامش را روی ماگ چاپ کنید و بگذارید هر وقت که چیزی در آن می نوشد، یاد شما باشد. فراموش نکنید که جنس رنگی که روی ماگ زده اید باعث می شود بتوانید هر روز نوشته جدیدی روی آن بنویسید و روزهای معمولی را هم تبدیل به ولنتاین کنید. ماگ سفارشی چیست؟ یعنی ماگی که می توانید برای مادرتان سفارش دهید و روی آن تصویر یا نوشتۀ موردعلاقه اش را چاپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید