ایده های مناسب هدیه روز مادر امسال

در طول زندگی مشترکتان فرصت های زیادی است که بی بهانه و با بهانه او را خوشحال کنید و به او هدیه بدهید. دسته ای از مردها هستند که علاقه ی زیادی به داشتن و جمع کردن کلکسیونی از کراوات دارند.خب شما با یک خلاقیت کمی گران میتوانید او را سورپرایز کنید.تعدادی کراوات زیبا و فاخر تهیه کرده و حلقه ای از کراوات بسازید و هنگام هدیه دادن بر گردن او بیاندازید.فکر میکنید عکس العمل او چیست! پس علاوه بر اینکه سعی میکنید حسرت خوشیهای ساختگی و ظاهریشان را نداشته باشید برای سلامت زندگیتان دست از دنبال کردن شان هم بردارید!

مثلا به بهانه اینکه یک مسیر سخت را با همکاری هم پشت سر گذاشتید جشن بگیرید و به هم کادو بدهید. یا هر زمان که شرایط مالی تان این مکان را به شما داد بدون مناسبت برای هم هدیه بخرید. درست است که آشپزی مادر حرف ندارد، اما حتی او هم از غذاهای خانگی آماده لذت خوهد برد.

بعد هم علت هدیه نخریدن تان را برایش شرح دهید مثلا بگویید شرایط اقتصادی این امکان را به شما نداده که برای او کادویی تهیه کنید و پول تان را صرف چیز های ضروری تری برای زندگی مشترکتان کرده اید. هدیه هایی که بیشتر از آنکه نماد عشق و صمیمت باشند به منظور چشم و هم چشمی و گاهی به زور و اجبار خریداری میشوند!

همانطور که میدانید جوراب نقش بسیار مهمی در استایل و تیپ مردانه دارد اما گاهی اوقات توسط برخی از افراد نادیده گرفته میشود. در کلام و در عمل و با ارائه هدیه ای هرچند کوچک و جمع و جور ، پس بکوشیم تا در انجام وظیفه خود غفلت نکنیم . طبعا انتخاب رنگ مشکی آن کار را برای مادرتان راحتتر میکند تا آن را با هر رنگی که دوست دارد بتواند ست کند. بلاگرها را معیار زندگی تان قرار ندهید! همین امروز و فرداست که فضای مجازی پر شود از عکس هدیه های بلاگرها. هدیه های خاص و منحصر بفرد .

دیدگاهتان را بنویسید