باکس ولنتاین ارزان 2022 ❤️ پک آماده کادوی ولنتاین – ماگرتا

همچنین پکهای ولنتاینی در اکثر فروشگاهها به فروش میرسد. همچنین میتوانید یکی از عکسهای روز ولنتاینتان را درون آن بگذارید و خاطره این روز را تا سالها برای خودتان حفظ کنید. بله. از بهترین هدیه ای که برای روز مادر و یا روز زن میشه گرفت, دمپایی طبی, صندل طبی, کفش راحتی زنانه می تونم نام ببرم.

از این رو مصطفی امین با پیشنهاد این روز به رئیس جمهور وقت مصر که جمال عبدالناصر نام داشت پس از مدتی کش مکش روز ۲۱ مارس را برای مادران نام گذاری کردند. اگر در فکر خرید لباس به عنوان کادوی ولنتاین هستید، با توجه به اینکه این مناسبت توی یکی از روزهای سرد زمستانی است و هنوز یک ماه و اندی تا رسیدن بهار و گرم شدن هوا مانده است، پیشنهاد میکنم بیشتر روی لباسهای گرم بافتنی مثل شال، کلاه، ژاکت و … این در عین سادگی، می تواند کادوی جالبی برای ولنتاین باشد.

برای ساختن چنین قاب عکسی به یک قاب عکس ساده مستطیلی و یک کاغذ یا مقوای سفید به اندازه قاب عکس نیاز دارید. و چه بهتر اگر خودتان دست به کار شوید و یک لباس بافتنی ساده برای عشقتان ببافید، چون مطمئناً او هنر دست شما را بیشتر دوست دارد. با چنین کادویی عشقتان را هر روز و هر شب به او یادآوری میکنید. یکی از عکسهای مورد علاقهتان را بر روی مکعب روبیک بزنید و آن را به عشقتان هدیه دهید. 1) نوارچسب را در محلی که میخواهید شکل قلب را در بیاورید روی شیشه بچسبانید.

2) شکل قلب را با ماژیک روی نوارچسب بکشید و با کاتر اطراف شکل را برش بزنید سپس قسمتهای اضافه نوارچسب را از روی شیشه جدا کنید. سپس باید پیام یا پیامهایتان را روی کاغذهای کوچک بنویسید و آنها را لول کنید و درون بطری قرار دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که اسم خود یا عشقتان، شکل قلب و یا کلمه مورد نظرتان را از روی کاغذ سفید برش بزنید و آن را درون قاب بگذارید سپس عکسهایتان را زیر کاغذ سفید رنگ قرار دهید. جهت استفاده از محصول ابتدا ژل را به مقدار کافی برروی کف دست خود بگذارید و سپس روی پوست مرطوب خود ماساژ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید