بهترین هدیه روز مرد : برگزاری روز مرد در کافه و رستوران – رستوران ارکیده

وقتی با عشق و از صمیم قلب کسی را دوست دارید، همه حستتان را میخواهید به او بفهمانید و چه بهتر که در این روز خاص و شگفتانگیز زیباترین احساسات را نثار فرد مورد علاقهتان بکنید. گشتی در مراکز خرید بزن ببین چه چیزهایی برای هدیه ولنتاین مد شده می تونی از همون ها انتخاب کنی. اگر توانایی خرید هدیه ندارید ، می توانید به عنوان هدیه روز مادر ، منزلتان را حسابی تمیز کنید و برق بیندازید. به گزارش «شیعه نیوز»،به راحتی از کنار خرید هدیه روز مادر نگذرید و خوب در مورد چیزی که قرار است در یک جعبه کادو قرار دهید فکر کنید.

همه فکر میکنند که خاطرات شیرین ایام مجردی تکرارناپذیر است؛ اما اینطور نیست. در ایران و سرتاسر جهان همه نگاهها معطوف به یک روز است و آن روز، روزی نیست جز روز عشاق که به روز ولنتاین (Valentine’s Day) معروف است. روز ولنتاین یادآور روز عشق و دوست داشتن است. یکی از با شکوهترین روزها برای ابراز عشق (love) به هر کسی که دوست دارید و این روز پیر و جوان و کوچک و بزرگ ندارد.

روز مرد، روزی برای ابراز عشق و محبت به مرد زندگی (شوهر، پسر، برادر و پدر) می باشد. عشق به فرزند، عشق به مادر، به پدر، خواهر به برادر و برعکس همه اینها سمبلی از عشق در این روز زیبا هستند. این مسئله در بین خانمها بیشتر طرفدار دارد به خصوص اینکه بانوان تناسب اندام برایشان اهمیت بیشتری دارد. افسانههای زیادی در مورد ولنتاین وجود دارد.

3- در فرانسه: در روز ولنتاین پسرها اسم عشق خودشون رو روی آستین لباس می نوشتن و همه میدیدن این کار در گذشته های دور مرسوم بود. بک لایت ها، دارای ویژگی ها و قابلیت های فراوانی می باشند که می توانید با مراجعه به پست “آینه بک لایت چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید