بهترین هدیه روز مرد و ایده هایی برای تزیین هدایای روز مرد

یکی از خصوصیات بارز آقایان تمایل زیادی است که به مراقبت و حمایت کردن دیگران دارند، با درنظر گرفتن این ویژگی قطعا گیاهان در گلدانهای شیک و باوقار میتوانند یکی دیگر از گزینههای پیش رو برای هدیه روز مرد باشند، اما ازآنجاییکه آقایان وقت زیادی برای مراقبت از گیاهان و آبیاری آنها ندارند، بهتر است گیاهان آپارتمانی که نیاز کم به مراقبت و آبیاری دارند را تهیه کنید. به جز لوازم آرایشی، لوازم مراقبت پوست نیز در میان بانوان بسیار پرطرفدار هستند.

برای خانم های جوان همچنین می توان انواع هدیه های فانتزی را به عنوان کادو روز زن خریداری کرد. خرید آنلاین گل، هدیه و شیرینی روز پدر بهانه ای بیش برای قدردانی از مهربانی های بی دریغ ایشان نیست ولی وظیفه ای بر عهده همه ما می باشد. اندازه بند آن نیز قابل تنظیم است و نیازی نیست نگران خرید سایز درست باشید. اما اگر از لباسها و اکسسوریهای کژوال و اسپورت استفاده میکنند، ساعتهای دیجیتال و با بند چرمی یا سیلیکونی میتواند انتخاب مناسبتری باشد.

انتخاب ساعت را با توجه به استایل مادر و یا همسرتان انجام دهید؛ اگر اهل استایلهای رسمی و مجلسی هستند، ساعتهای عقربهای با بند فلزی هماهنگی بیشتری با استایلشان خواهد داشت. به دنبال ایده ای خاص برای روز مرد هستید؟ اگر همسر و یا مادرتان به سلامت پوست خود اهمیت زیادی میدهد، خرید لوازم مراقبت پوست گزینه بسیار مناسبی برای شما است.

در خرید لوازمی مانند ضدآفتاب، کرم دور چشم و یا ماسکهای مختلف، ممکن است به مشورت همسر یا مادرتان نیاز پیدا کنید. با خرید یک یا چند لاک خوشرنگ و باکیفیت، میتوانید برق شادی و ذوق را در چشمان همسرتان ببینید. پراستفادهترین وسیله از میان لوازم آرایشی، رژ لب است؛ پس خرید یک رژ خوشرنگ و باکیفیت، میتواند گزینه مناسبی باشد. در تقویم ایرانی دقیقا مصادف است با ۵ اسفند که در گاهشماری کنونی برابر است با ۲۹ بهمن، یعنی تنها 4 روز پس از روز ولنتاین.

دیدگاهتان را بنویسید