بهترین هدیه روز ولنتاین برای آقایان

طبق آماری که از 10830 نفر ایرانی گرفته شده بهترین هدیه ای که دختر ها و پسر ها تا به حال گرفته اند ساعت مچی اصل بوده است. از این گروه بزرگ سوال شده است که بهترین کادوی ولنتاینی که تا به حال گرفته اید را نام ببرید. این روز فرصت مناسبی برای قدرانی از زحمات پدر، همسر و… برای تهیه هدیه روز مادر ابتدا بهتر است به این موضوع توجه کنیم که چه هدیههایی بهتر میتواند دل مادر را به دست بیاورد؛ و برای این امر کافی است تا به چیزهایی که دوست دارد، رنگهایی که او به آن توجه میکند و هر آن مواردی که به آنها توجه میکند توجه کنیم.

این روز خاص به دوست تان و همسرش تعلق دارد، پس چه بهتر هدیه شما به جای یادآوری خاطراتی که تنها بین شما و دوست تان است سعی کنید با هدیه ای خاص، عشق میان آن ها را تقویت کنید. فراموش نکنیم که هدف از باکس گل ولنتاین و هیجان پیدا کردن هدیه مناسب؛ عشق ورزیدن به یکدیگر است. این روزها پدرها و مادرها با تکنولوژی ارتباط بیشتری پیدا کرده اند و خواه، ناخواه شاهد این هستیم که آن ها هم مثل ما از کالای دیجیتال و ویژگی هایی خوبی که در اختیارشان گذاشته می شود، بسیار لذت می برند.

بعد از این سوال از این گروه جوان ایرانی سوال پرسیدیم که چرا این هدیه بهترین کادوی ولنتاین شما بوده است؟ هیچ وقت مد نمی شوند، هیچ وقت هم از مد نمی افتند. اگر واقعا به دنبال باکس گل لاکچری برای ولنتاین 1400 هستید و از طرف دیگر خیلی قیمت محصول برایتان مهم نیست؛ بدون شک هیچ گزینه ای نمی تواند با خرید رز جاودان رودیوم رقابت کند.

فرقی نمی کند؛ مهم این است که روز ولنتاین را در کنار هم جشن بگیریم و لحضات شادی را برای هم رقم بزنیم. باید توجه داشته باشید جاکلیدی بصورت مستقل یک هدیه محسوب نمیشه ولی در کنار هدایای دیگه گزینه خوبی هست و جز کادو هایی هست که همیشه همراه مخاطب خاص شما خواهد بود . یا پیش از این برای همسر خود هدیه هایی خریده اید که باب سلیقه اش نبوده و ترجیح می دهید به او حق انتخاب بدهید. در بخش قبلی دنیای مد نم نمک و در مطلب ایده های تزیین کادوی روز مادر نکاتی را گفتیم و دانستید چطور با ساده ترین ابزار و لوازم یک تزیین خلاقانه برای هدیه ی خود داشته باشید ، در این بخش هم در ادامه ی موارد قبلی به چند پیشنهاد کاربردی متناسب تزیین هدیه ی روز پدر خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید