بهترین پیشنهاد هدایای خاص برای روز مرد و روز پدر – آراهنر فاخر ایرانی

به گزارش موسیقی با امیر، تاریخ روز مرد و روز پدر سال 98 روز 18 مصادف با 13 رجب اسفند است و علاوه بر پیام مهر آمیز تبریک روز پدر انتخاب یک هدیه مناسب و به درد بخور برای این روز دغدغه همسران و فرزندان مردان مهربان و زحمتکش ایرانی است. با یک انتخاب درست از سوی شما، او وسایلی که احتمالا شارژ، تیغه و دسته هایشان دیگر کارکرد خود را از دست داده اند کنار می گذارد و وسایل اصلاح جدید با سنسورهای هوشمند، دارای قابلیت شستشوی تمام بدنه، شارژ بالا و دیگر ویژگی های امروزی را امتحان خواهد کرد.

اگر شما هم از این که هر سال به پدرتان و همسرتان جوراب هدیه بدهید خسته شده اید و دنبال ایده های ناب برای هدیه به پدر و همسر خود می گردید با ما در ادامه متن همراه باشید تا با ایده های جالب آشنا شوید و امسال را متفاوت از هرسال به پدرتان هدیه بدهید. اما اگر به خاطر شرایط اقتصادی به دنبال خرید بهترین کادو برای روز پدر با قیمت مناسب هستید پس باید گزینههای مختلف را بررسی کنید تا به بهترین انتخاب ممکن برسید.

اگر پدر اهل باغبانی هستند یک کیف ابزار باغبانی به عنوان هدیه تهیه کنید و اگر کارهای فنی منزل مثل برقکاری و نجاری و سایر ریزه کاری ها را دوست دارد کیف ابزار تهیه کنید که شامل لوازمی مثل مینی دریل، اره نواری کوچک، آچارهای شارژی و انواع مختلف پیچ گوشتی است. گردنبند در مرکز توجه در بدن واقع می شود و با نقش مهمی که در استایل فرد بازی می کند خریدن آن به عنوان کادو آن هم برای مردان ظرافت و زیرکی بالایی نیاز دارد. شما برای هدیه روز مرد می توانید برای همسر یا پدرتان ساعت مچی بند چرمی یا فلزی با توجه به سلیقه و استایل لباس پوشیدن او تهیه کنید.

با توجه به استایل لباس پوشیدن کسی که قرار است هدیه را دریافت کند، میتوانید یک کیف دستی یا کوله پشتی به او هدیه دهید. گل مورد علاقه همسرتان را در گلدانی زیبا و مخصوص این روز قرار دهید و آن را بر روی میز بگذارید. به جای گزینه های قدیمی، یک اکسسوری طلا به او هدیه دهید که او دوست خواهد داشت! نقره با توجه به رنگ خنثی آن برای جنس زنجیر گزینه مناسبی به نظر می رسد که غالبا حساسیت زا هم نمی باشد. دستگاه فشار خون یا تست قند خون میتواند گزینه مناسبی باشد. به رنگ کیف دستی پدر یا همسرتان هم توجه کنید که با هم ست شوند.

دیدگاهتان را بنویسید