بهترین کادو برای روز مادر چیست؟

اگر فکر می کنید که همسرتان از این مدل کالاها خوشحال و سوپرایز می شود می توانید ماکت خودروی مورد علاقه او را خریداری نمایید. در وهله اول مهم است که آن را (هرچند ساده) برگزار نمایید. خرید لباس برای پدرها کار سختی است، هر پدری حساسیتهای خودش را روی رنگ و جنس پارچه دارد، این که پیراهن مردانه رسمی بپوشد یا تیشرت نه فقط برای پدرها که خرید لباس برای هر کسی کار دشواری است، باید خیلی همسلیقه باشید یا سلیقهاش دستتان باشد، تازه اینها به جز مشکل سایز است.

مثلاً بهجای گفتگو راجع به روال و نگرانیهای روزمره باید روی علایق و آرمانها و … مثلاً روز را با صبح بخیری عاشقانه و متفاوت شروع کرده، در نیمهروز وی را با پیامی زیبا سورپرایز کرده و از عصر تا اواسط شب را بهقرار و صرف شام و تقدیم هدایا اختصاص دهید. مثلاً هنگامیکه در قرار شام ولنتاین قرار دارید، نباید راجع به تعمیر سینک آشپزخانه حرف بزنید و بهتر است موضوع صحبت خود را به موارد رمانتیکتری سوق دهید. پس دیگر برای ولنتاین پیش رو آمادهام.

برای اینکه انتخاب شما راحتتر بشه، ما تعدادی از زیورالات نقره خیلی خاص رو اینجا لیست کردیم. اگر مادر خود را از دست دادهاید برای روحش آرامش را خواستارم شاید امروز مادرشوهر، مادر زن، خاله و عمهای دارید که به اندازه مادرتان عزیز است، ما حتی در این مورد هدیه معرفی کردهایم. ما در این نوشته ایده هایی برای تهیه هدیه برای روز مادر مطرح نموده ایم تا برای خرید کادو برای روز مادر دچار سردرگمی نشوید. چرا این کادو؟ گل همیشه از موارد مورد علاقه خانم ها است و یک باکس لاکچری میتواند شما را عزیز تر کند! این شکلات ها را نمیشه به عنوان کادو به کسی داد ولی نکته این هست که به دلیل اینکه بسیار پر طرفدار هست، میشه همراه با کادوی اصلی یکی از این شکلات ها را به کسی که دوستش دارید بدید.

هرچند شاید هزینه این کادو ولنتاین برای پسر ها کمی زیاد باشد … برای اولین ولنتاین بعد از آشناییتان ممکن است شور و حال زیادی بین شما و شریکتان برقرار باشید. گاهی ممکن است با او مخالف باشید. مادر از چنان مقامی برخوردار است که جبران محبتهای او هیچ گاه ممکن است، ولی باید به نحوی قدردانی خود را نه تنها در روز مادر بلکه در هر روز هفته نشان داد. رستوران را رزرو کردهام. هدایا و کارت تبریک را خرید کردهام. اگر مدتی با شریک خود در رابطه بوده باشید، میدانید که رابطهتان آن شوق روزهای اول را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید