بهترین کادو برای ولنتاین 98 (برای ولنتاین چی بخریم؟

بسیاری از خانمها به لوازم آرایشی علاقه زیادی دارند. اگر قبلا در این مورد با هم صحبت نکردهاید، نام چند کتاب مورد علاقه او را بپرسید یا کتابهایی را که خوانده است در ذهن داشته باشید و به کتابفروشی بروید؛ در کتاب فروشیها افراد زیادی برای راهنمایی شما حاضر هستند. اگر بگوییم که همه چیز همین بود و درباره همه گفتهایم که اشتباه است.

یکی از مشکلاتی که اکثرمون با اون روبرو هستم اینه که عکسای زیادی داریم ولی نمیدونم چجوری میشه اونارو جلوی چشم قرارداد. پس با این فرض شما میتوانید باکسهای شکلات، قهوه و نسکافه که در کنار آنها انواع گلهای موردپسند آقایان قرار دارند را بهعنوان هیجانانگیزترین هدیه روز پدر تهیه کنید و در روز مرد به پدر، همسر یا برادر خود هدیه دهید. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمۀ زهرا (س) و روز مادر و سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، هدیۀ بستۀ اینترنت داخلی و مکالمۀ ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه کرده است.

این فروشگاه البته مزیتهای دیگری را نیز برای خریداران این روز در نظر گرفته است که از آن جمله میتوان به ارسال سریع محصولات در بستهبندیهای شیک کادویی اشاره نمود. برای خرید شکلات برای چنین مناسبت مهمی، بهتر است شکلاتهایی با بستهبندی شیک طرحهای قلبی را انتخاب کنید. این گزینه برای خرید نیاز به بودجهی خیلی بالایی نیز ندارد اما هدیهای شیک و زیباست که قطعا میتواند پدرتان را خوشحال و خوش تیپ کند.

البته خرید هدیه لاکچری برای این روز با توجه به اهمیت روز مرد و اهمیت قدردانی از پدران کار خیلی عجیبی نیست. بسیاری از خانمها اهل کتابخوانی هستند و تعامل بسیار خوبی با دنیای نوشته برقرار میکنند. البته ناگفته نماند که بسیاری از فروشگاههای لوازم آرایشی، افراد راهنما دارند که میتوانند با پرسیدن چند سوال ساده، به شما در این امر کمک کنند. آیتمی را که بیش از همه استفاده میکند انتخاب کرده و مجدد آن را با همان برند خریداری کنید. میتوانید به لیست پینترست او نیز سری بزنید و ببینید آیا در آنجا ردی از برند محبوب او پیدا میکنید یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید