به شرطی که مطابق سلیقه او باشد

۳۶۵ شاخه رز: هر روز سال به تو می اندیشم و دوستت دارم. این مدل کلاسیک در عمل یک جعبه کادو با گل طبیعی می باشد که تا مدت ها عمر می کند و خاطره روز ولنتاین را زنده نگه می دارد. استفاده از یک جعبه چوبی حس نوستالژی را القا کرده و زنده بودن و عمق رابطه را میرساند. سومین نکته ، توجه به نحوه ارائه گل رز است، استفاده از باکس گل ولنتاین یکی از بهترین و لوکس ترین راه های ارائه گل رز به محبوب تان است.

فراموش نکنیم که هدف از باکس گل ولنتاین و هیجان پیدا کردن هدیه مناسب؛ عشق ورزیدن به یکدیگر است. اگر قصد شما تهیه هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر یا حتی برعکس است، میتوانید شامی مفصل و پر زرق و برق را به وجود آورده و منتظر آمدن همسر خود از بیرون به داخل باشید. شاید او هر روز از این حلقه استفاده نکند، اما دیدن این که شما برای ساخت آن زمان گذاشته اید، قطعا او را خوشحال خواهد کرد.

یک دستگاه ریش تراش حرفه ای هم میتونه جز انتخاب های خیلی عالی و کاربردی برای هدیه دادن به آقایان در روز مرد و روز پدر باشه. کافی است با تیم ما در ارتباط باشید و کادو و گل مورد نظرتان را به آن ها بگویید. کسانی که قصد دارند به رستوران یا کافی شاپ بروند، بدانند که اکثر رستوران ها و کافی شاپ ها از قبل رزرو شده اند. جعبه های گل دارای مدل های متنوعی هستند که هر کدام حرفی برای گفتن دارند مثلا استفاده از جعبه های شفاف علاوه بر این که خیلی شیک و مینی مال است ، میتواند گویای شفافیت احساس و علاقه شما باشد همچنین این باکس ها زیبایی گل رز را به رخ بیننده میکشند.

البته شما میتوانید از اعدادی که برای شما و محبوبتان خاص است استفاده کنید، مثلا عدد ابجد اسم محبوبتان، عدد روز تولد، روز آشنایی و … فرقی نمی کند؛ مهم این است که روز ولنتاین را در کنار هم جشن بگیریم و لحضات شادی را برای هم رقم بزنیم. ولی ما در ادامه ۵ پیشنهاد بسیار عالی داریم، که نه تنها برای ولنتاین، بلکه برای تولد، سالگرد آشنایی، سالگرد ازدواج و…

دیدگاهتان را بنویسید