جدیدترین اس ام اس و پیامک های طنز و بامزه روز زن 99

اگر به دنبال یک کادوی ارزان قیمتتر و لی ماندگار برای روز مادر هستید میتوانید یکی از عکس های دسته جمعی از تمام اعضای خانوادهتان را سفارش دهید روی یک بوم (در اندازه دلخواه خودتان) چاپ کنند. برای هر مناسبتی و هر سن و سالی گل و باکس گل پیشنهاد می شود ، البته باکس های گل از نظر حمل و نقل و زیبایی از دسته گل خیلی بهتر و مناسب تر است .

به عنوان پیشنهاد کادو برای روز مادر ارزان، پاپوش پشمی برای روز مادر هدیه مناسب برای روز مادر محسوب میشود، بخصوص در این روزهای سرد زمستانی با استفاده از پاپوش پشمی می تواند پاهای خود را در خانه گرم نگه دارد. تکنولوژی حسگر موس از نوع اپتیکال و کلید های آن مولتی مدیا می باشد. ما در اینجا محصولی را به شما معرفی می کنیم که شاید اگر آسیب فیزیکی به آن نزنید یادگاری برای تمام عمر محصوب می شود. چگونه با کمترین بودجه بهترین هدیه را برای روز زن تهیه کنیم؟ برای تهیه هدیه مناسب روز زن با کمترین میزان بودجه بهتر است تا احتیاجات مادر یا همسر خود را در نظر بگیرید و سپس از میان آن لیست، بهترین مورد که با بودجه شما همخوانی دارد را انتخاب کنید.

شاید ولنتاین برای مناسبت ملی نباشد ولی عشق زمان و مکان نمیشناسد و به دنبال هر بهانهای میگردد برای به زیبایی ابراز شدن به همین دلیل چندین سال است که روز ولنتاین در کشور ما نیز جشن گرفته میشود و طرفداران این روز در بین جوانان و گاها در میان سالها رو به افزایش است.

در گوشه بوم نیز میتوانید یک پیام یا متن خاص بنویسید تا به یادگار باقی بماند. پیش از این در یک مقاله سعی کردیم ایده هایی را برای هدیه تولد زنانه برایتان ارائه کنیم حال در این مقاله تصمیم داریم ایدههای مختلفی را به عنوان هدیه روز مادر برایتان به اشتراک بگذاریم تا به راحتی بتوانید هدیه مناسبی را با توجه به بودجه خود و سلیقه مادرتان پیدا کنید. قیمت قاب عکسهـای دیجیتال چیزی حدود 300 تا 400 هزار تومان است. مهم نیست که ارزش مادی هدیه شما چقدر باشد بلکه چیزی که اهمیت دارد این است که علاقهی خود را به مادرتان ثابت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید