جشنواره هدیه روز مادر – وبلاگ کارخانه آیینه و شیشه مهجام – مقالات پربازدید

گوشیهای موبایل امروزه کاربرد زیادی دارند و علاوه بر یک تلفن به عنوان ضروریترین لوازم برای هر شخصی به شمار میروند. بنابراین گوشی و موبایل هم میتوانند در گروه بهترین هدایا باشند که با هر بودجه قابل خریداری هستند. یکی از وسایل مورد نیازی است که هر کسی باید در خودرو خود داشته باشد که در مواقع خالی شدن شارژ گوشی بتوان از آن استفاده کرد. ماگ هایی از شکلات، درست کردن باکسهایی با استفاده مقوا و کاغذهای رنگی و تزئین آن با گل و شکلات از دیگر هدایای دست ساز هستند.

اگر مادر شما اهل نگهداری و پرورش گل است، می توانید برای هدیه روز مادر، سنگ هایی با شکل های زیبا و قلب مانند را پیدا کرده و با درج جملات عاشقانه برای او، آنها را در حیاط و باغچه قرار دهید تا هر وقت به آنها نگاه می کند، محبت شما برایش یادآوری شود. اگر تمایل بـه چاپ عکس خودتان ندارید، چاپ اسم، چاپ تاریخ سالگرد و…

در خرید کادو برای زنان بیشتر از کاربرد، بـه احساسی بودن هدیه توجه کنید. با این کادوی ولنتاین، دیگر او می تواند از نوشیدنی مورد علاقه ی خودش در این ماگ های دست ساز لذت ببرد. بک لایت ها، دارای ویژگی ها و قابلیت های فراوانی می باشند که می توانید با مراجعه به پست “آینه بک لایت چیست ؟ و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، فعال کنند. اکنون برای خرید جدیدترین زیورآلات طلا بهتر است فروشگاه طلا و جواهرات راف گلد را به شما معرفی نماییم. در این مطلب ما شما را با انواع هدیه ولنتاین برای پسر، از انواع هدایای گران قیمت مانند دستبندهای طلا، زنجیر و انگشتر طلا تا هدایای قیمت مناسب مانند هدفون و همچنین و انواع کادوهای ارزان قیمت و دست ساز مانند کارتن پستال آشنا کردیم.

شما میتوانید عطرهای برند و گرانقیمت و همچنین انوع عطرهای قیمت مناسب را با توجه به بودجه خود به عنوان هدیه ولنتاین برای دوست خود نیز خریداری نمایید. اگر از ما بپرسید می گیم هر کاری که بکنید بازم کمه چون محبت کردن قابل قیمت گذاری نیست ولی برای ابراز تشکر و بصورت سمبلیک در روز زن نیاز به دادن هدیه است . خب اگر مادری جوان و به روز دارید یا علاقه مند به لوازم فانتزی هستند، شاید بد نباشد به این سه گزینه فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید