حالا چیکار کنیم که غافلگیر بشن

3. سعی کنید برای سبدگل از کلیشه تماما گل رز قرمز استفاده نکنید، ولی برای انتخاب سایر گل ها بهتره کمی در مورد گل و رنگش مطالعه کنید چون از نظر خانمها نکات با اهمیتی هستند. علاوه بر این برای این ساعت دوستداشتنی از شیشه یاقوت استفاده شده که ضد خش بوده که باز هم نشانی از ارزش و ماندگاری ساعت محسوب میشود.

2. قیمتها ممکن هست تا چند میلیون مثلا برای یک مانتو هم پیش برود که خب شاید براتون سنگین باشد. میتوانید بر روی این دستبندها، تاریخ روزی که یکدیگر را ملاقات کردید، یا تاریخ سالگرد ازدواج و یا هر تاریخ دیگری که برای شما اهمیت دارد را حک کنید. با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد که چه تکنولوژی جدیدی به بازار آمده و میتوانید به سادگی یکی از جالب و کاربردی ترین آن ها را انتخاب کنید. شما با هر هزینه اي میتوانید گل بخرید. دسته گلها، باکس گلها و سبدهای گل ویژه ولنتاین همگی با گل های مناسب روز ولنتاین دیزاین شده و توسط فلوریستهای گُلسِتان با نهایت دقت و ظرافت تهیه میشود.

روز پدر همراه شما هستیم. گوشی و تبلت بهترین ایده برای کسانی است که هنوز فکر نمی کنند برای روز پدر چه بخرند؟ به جای خود اما برای تهیه “هدیه روز مادر” و روز پدر باید سنگ تمام گذاشت. بهرحال اگر قصد خرید عطر برای خانمتون رو دارید، فکر خریدن عطری غیر از عطر اصل رو از ذهنتون بیرون کنید و البته هنگام خرید حتما از یک خانم نظرش رو در مورد عطر بپرسید چون در مورد بوی انها سلیقه پسر با دختر خیلی فرق میکند.

ممکن است بدانید که کسی که از اعماق قلبتان به او عشق می ورزید عاشق نرم افزار ها و کار کردن با کامپیوتر است و بلافاصله بخواهید برای ولنتاین این هدیه را برایش فراهم کنید و تصور کنید مناسب ترین کادوی ولنتاین برای پسر ها و یا برخی دختر های اهل کامپیوتر، همین باشد؛ بله اگر تولد، عید و یا دیگر مناسبت ها بود میتوانستید دل او را بدست بیاورید اما در ولنتاین اینگونه نیست. لوازم دیجیتال یک پیشنهاد خوب است و در راس آنها گوشی و در راس آنها آخرین سری گوشیهای اپل.

دیدگاهتان را بنویسید