خرید هدیه برای روز مرد و پدر

جاکلیدی دوقلوی قلبی یکی از هدیه های خاص در روز ولنتاین برای همسرتان است. پس میتوانید برای هدیه ولنتاین با سفارش پازل چهره (پیشنهاد: یکی از عکسهای عروسیتان) او را غافلگیر کنید. 5. ست کیف و کمربند هم یکی از هدایایی است که همسر شما به آن احتیاج دارد اما دقت کنید که کمربند را بر حسب سنشان انتخاب کنید.

در ایران نیز همزمان با ولادت بانوی بزرگوار حضرت فاطمه (س) -دختر پیامبر اکرم (ص) و همسر حضرت علی (ع) – روزی به نام روز زن و برای گرامیداشت مقام زن و مادر نامگذاری شده است. شما می توانید با صرف کمترین هزینه، مناسب ترین هدایا را برای همسر و عشق زندگی تان تهیه کنید. با چنین کادویی شما میتوانید به آراستگی و سلامت شوهر خود کمک کنید. شما میتوانید کیک را خودتان بپزید یا آن را سفارش دهید. از این رو برای خرید کادو روز مرد میتوانید سراغ این دسته از محصولات نیز بروید.

گردن آویز چوبی دست ساز طرح جنگل: این دسته از هدیهها نیز که طرحهای بسیار متنوعی از آنها در دسترس است، همیشه جز گزینهها برای خرید هدیه روز مرد هستند. 20 میلیون تومانیکه برای آزاد کردن آن زندانی خانم بخشیدی، پول خیلی زیادی است. هدیه برای کارمندان خانم و زن شرکت یا اداره خود چی بخرم؟ البته یک ساعت، فارغ از کلاسیک یا هوشمند بودنش میتواند از نظر قیمت بسیار متنوع باشد. اما در این بین روسری های مرغوب با قیمت مناسب نیز بسیار است. این روز در بیشتر کشورهای آسیایی جشن گرفته میشود.

در این کشورها زنان بیشتر از مردان هدیه میدهند و جالب اینکه مردان تنها به عشق واقعیشان کادو میدهند اما زنان باید به تمام کسانی که دوست دارند هدیه بدهند. نکتهای که در خرید لوازم الکترونیکی باید در نظر بگیرید این است که برند معتبر خریداری کنید. حتی زنانی که در اداره کار میکنند باید به مردان همکار خود هم شکلات بدهند. روزی که بسیاری از ما دست از کار و زندگی شخصی مان می کشیم، آن روز را در فروشگاه های مختلف و آنلاین شاپ ها سر می کنیم تا شاید بهترین کادوی روز مادر را به مادرنمان هدیه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید