خرید کادو روز مادر

برای فرم صورت مربعی، بهتر است گردنبند چوکر یا طوق را امتحان کنید تا بلندی گردن نمایانتر شود. خانمهایی که صورت گرد دارند، بهتر است گردنبند طلا بلند با طول بین 50 تا 60 بیندازند تا صورتشان کشیدهتر به نظر برسد. طول زنجیر باید با قد تناسب داشته باشد؛ یعنی برای افرادی که قد کوتاه دارند، طول حدوداً 40 تا 45 انتخاب خوبیست؛ برای خانمهای قد بلند، هر طولی برای گردنبند مناسب است. برای گردن بلند، بهتر است گردنبندهایی را انتخاب کنید که زنجیر کوتاهی دارند.

اگر گردن کوتاهی دارید، گردن آویز طلا با زنجیر بلند بین 40 تا 66 سانتیمتر بهترین انتخاب است. اگر قصد خرید طلا برای نامزد و یا همسرتان را دارید، بهتر است به نکات زیر توجه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در این مطلب به شما ایده میدهم و کمک میکنم تا بتوانید بهترین هدیه روز زن را از میان زیورآلات طلا انتخاب کنید و همسرتان رو خوشحال کنید. برای تهیه یک کادو دخترانه موفق بایستی به این نکات توجه داشت: چیزی را بخرید که باب میل اش باشد؛ از میان حرف هایش برای تهیه هدیه ایده بگیرید؛ در صورت امکان مالی طلا بخرید و گل را فراموش نکنید؛ گاهی هدیه های رومانتیک و فانتزی تهیه کنید؛ هدیه را به وقتش بدهید؛ هدیه گران قیمت هم بخرید ولی نه همیشه و حتماً؛ بی حوصله خرید نکنید؛ غیره منتظره باشید و گهگاهی غافلگیرش کنید؛ جشن تولد برپا کنید؛ کادوپیچی و تزیین هدیه را نیز دست کم نگیرید و کادوی خود را سفارشی سازی کنید.

همیشه هم خرید هدیه روز زن آسان نیست؛ مخصوصا اگر اولین هدیهی روز زنی باشد که میخواهید برای همسرتان بخرید و یا بعد از چندین سال که برای او هدیه خریدهاید، به دنبال چیزی هستید که متفاوت باشد و او را سورپرایز کنید. قاب عکسی از جنس عشق می تواند یکی از رمانتیک ترین هدایایی باشد که با تقدیم کردن آن به همسرتان او را شگفت زده کنید. با اهدای بهترین عشق به هدیه ای که می توانند به آن امیدوار باشند ، آن را به عنوان یک خاطره به یاد ماندنی تبدیل کنید. فارغ از این که به چه مناسبتی به مرد زندگی و یا پدرتان هدیه میدهید، شایسته است که در انتخاب هدیه علایق و روحیات وی را در نظر داشته باشید.

گوش به فرمانش باشید و تا جائیکه امکان دارد و وقت اجازه میدهد خانه را برایش تمیز کنید. علاوه بر پیشنهادهایی که به صورت جدی برای خرید هدیه روز پدر داده شد، چند پیشنهاد دیگر هم داریم که ممکن است ظاهرش شوخی به نظر برسد، ولی مطمئن باشید اگر اینها را که مجانی هستند به پدرمان هدیه بدهیم، بیشتر از هدیههای خریدنی، خوشحال خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید