خرید کادو سالگرد ازدواج برای شوهر

مجسمه برنزی زن و شوهری نیز هدیه مناسب و تداعی کننده خاطرات مشترک و جذاب برای طرفین و گذاشتن در اتاق خواب می باشد. از آن هدایایی که همشیه از آن استفاده می کنند و دارای تنوع زیادی می باشد ساعت مچی ست که مناسب برای این روز می باشد. در معنای کلمه این روز از «سپندارمذ» نماد عشق و پسوند « گان » به معنای « جشن یا عید » استفاده شده است. اما اگر فرصت کافی تا فرارسیدن روز ولنتاین دارید، سعی کنید با کمی تامل و بررسی، برای یک سورپرایز خاص برنامه ریزی کنید. یک زیور میتواند نمادی از یک تعهد باشد یا نشان دهنده یک احساس قشنگ.

طلا زینتی است که میتواند دل خیلی از خانمها را به دست بیاورد. اگر بودجه زیادی ندارید, هدیه شما میتواند ساده و با قیمت مناسب باشد مثل گردنبند های فیروزه و طلا دخترانه که برای دختر خانمها بسیار جذاب است, و یا یک زنجیر طلای ظریف برای همسرتان باشد که طراحی منحصربهفردی دارد. گردنبندهایی با سنگهای مصنوعی خوشرنگ, دستبندهای چرمی که با نخهای مرغوب گلدوزی شدهاند, مرواریدهای مصنوعی, ترکیب فلزاتی مثل برنج, مس,زینک و صدها ترکیب دیگر که با لباسها رسمی و غیر رسمی هماهنگ میشوند. از طرحهای پرطرفدار در زیورآلات نقره, ترکیب نقره با سنگهای فیروزه و یاقوت است.

به خانمی که خیلی به دنبال هدیه های گران بها و پر زرق و برق نیست, میتوان یک گردنبند نقره هدیه داد با یک زنجیر ظریف و یک آویز کوچک که همیشه به گردن داشته باشد و هر بار که به آن نگاه میکند به یاد شما بیافتد, یا شاید یک گوشواره نقره که با هر لباسی هماهنگ شود, او را خیلی خوشحال کند.

طراحان زیورآلات ایرانی امروزه طرحهای جدیدی خلق کردهاند و طلا را نه به شکل سنتی, بلکه در کنار چرم, سنگ, شیشه و حتی نقره و برنج, قرار دادهاند و طرحهای مدرن و جذابی تولید کردهاند. پیشنهاد ما به شما برای تهیهی یک هدیه خاص برای خانمها، یک آویز ساعت طلا با یک سنگ قرمز و طرح انار و یک آویز ساعت به شکل دانهی زیبای برف است. اگر از سنگ در آنها استفاده شدهاست چه نوع سنگی است؟ 2- از خلاقیت خود استفاده کنید و روی هدیه خود یک کارت دست ساز قرار دهید و یا از کارت های آماده استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید