خیلی دوستت دارم. روز ولنتاین مبارک!

ممکن است ندانید اما هم اکنون 2 مورد از این لیست طلایی برای شما به راحتی و تنها با یک کلیک در دسترس است. آقایون هم مثل خانوما عاشق گل هستن ولی معمولا اینو بروز نمیدن.شما با دادن یک دست گل بزرگ می تونین یک سورپرایز خیلی خوب برایش ایجاد کنین. البته بعضی از افراد بر این باورند که هر سال تاریخ ولنتاین تغییر میکند ولی این فرضیه اشتباه است و هر سال یک روز مشخص، برای روز ولنتاین نام گذاری شده است. البته شما محدود به خرید شکلات نیستید و میتوانید خوراکیهای دیگری مانند پاستیل، لواشکهای ترش و اسمارتیز نیز به سبدهدیه ولنتاین خود اضافه کنید.

شکلات نماد اصلی روز ولنتاین به شمار میرود. عروسکهایی مثل تدی میتوانند یکی از ماندگارترین کادوهای روز ولنتاین محسوب شوند. لوازم آرایشی همیشه یکی از خریدهای اصلی خانمها محسوب میشوند. ماگها در انواع نقاشی شده با گچ، حرارتی و تصویری وجود دارند که کادوی خاصی برای روز ولنتاین محسوب میشوند.

در این مقاله درباره تاریخچه ولنتاین صحبت کردیم، برای خرید کادوی مناسب پیشنهاداتی ارائه کردیم و به شما یادآور شدیم در تمدن گذشته ما نیز روز عشق وجود داشته است و سعی کنیم بیش از پیش به آیینهای سنتی خودمان توجه داشته باشیم. اگر محبوب شما به نوشتن علاقه دارد، خرید دفتر خاطرات با طرحهای عاشقانه خاص، گزینه مناسبی برای کادوی ولنتاین است.

شما میتوانید عکس دو نفره خودتان را روی تیشرت چاپ کنید و در روز ولنتاین به محبوب خود هدیه بدهید. این تابلوها به گونه ای طراحی و ساخته شده که شما می توانید عکسی دلخواه را روی آن چاپ کنید. لوازم جانبی تلفن همراه مثل کاور و کیف گوشی، پاوربانک و پایه نگهدارنده گوشی در اتومبیل، از هدایایی هستند که میتوانید با بودجه کمی تهیه کنید. جورابهای ساق متوسط مردانه بهترین گزینه برای استفاده همراه لباسهای اسپرت میباشند. در قسمت زیر به چندین نمونه از این دستبند ها اشاره می کنیم که می توانند هدیه روز مرد مناسبی برای عزیزان ما باشند و سال ها بتوانند از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید