راهنمای خرید هدیه روز مادر 98+فهرست 101 هدیه جذاب برای خانم ها – ویرگول

خریدن این نوع از کادوها باید مطابق با ویژگی های شخصیتی پدر یا همسرتان باشد. البته می توانید در صورت کمبود بودجه نوع بدلی آن را تهیه بفرمایید که در ظاهر و زیبایی از جواهرات چیزی کم ندارند. حال اگر طلا باشد که چه بهتر، اما در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد، حتما لازم نیست این نوع زیورآلات از جنس طلا باشند. یک ژورنال خالی با روکش چرمی هدیه ای عالی برای هرکسی که دوست دارد بنویسد. ست هدیه کیف پول و کمربند از محبوب ترین لوازم مورد استفاده آقایان می باشد، برای جذابیت بیشتر نیز می توانید یک کارت هدیه مخصوص روز پدر داخل کیف پول قرار دهید.

کتاب، بهترین و خاص ترین هدیه برای افراد اهل مطالعه است. همچنین مشترکان ایرانسل میتوانند به ازای پنج دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ ادامۀ آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. همچنین مشترکان ایرانسل میتوانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ ادامۀ آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. گزارش پرشین وی این هدیه می تواند به سادگی یک شال و روسری باشد و یا به پیچیدگی یک سفر تفریحی. دهید مثلا در زیر گوشه زیرین روسری یا شال. زیورآلات و جواهرات مختلف هدایایی عالی برای روز مادر و زن می باشند، یکی دیگر از انواع زیورالات برای خانوم ها خرید گردنبند یا دستبند ماه تولد آنها می باشد، مثلا در صورتی که مادرتان متولد ماه فروردین است, می توانید گردنبندی زیبا با نشان ماه تولدش به وی کادو دهید.

شما هم میتوانید با تهیه کردن یک قاب عکس دیجیتال لذت مرور همیشگی عکسها و خاطرات شیرین آنرا به مادر یا همسر خود هدیه دهید. عطرها جایگاه ویژه ای برای هدیه دارند. به همین دلیل خرید قفل فرمان، کارواش خانگی، روکش جدید برای صندلیها و… به همین دلیل روز به روز هدایا و کادوهای زیباتر و پرکاربردتری برای روز زن تولید و به بازار عرضه می شوند. اگر پدر یا همسرتان رابطه خیلی دوستانه ای با مطالعه ندارند ، روز پدر بهانه ای است برای معرفی آنها به این دوست ارزشمند آشنا کنید. هدایای عمومی که میتواند برای همه مناسب باشد و معمولا هر کسی یکی دو تا از آنها را در کمدش دارد (مانند شال گردن یا قاب عکس) به هیچ وجه برای مرد زندگیتان مناسب نیست و خوشحالش نخواهد کرد.

هیچ کس از بوی خوش بیزار نیست و اغلب آقایان دوست دارند همیشه بوی خوشی از آنها به مشام برسد بنابراین تقریبا از هدایایی مانند عطر و ادوکلن استقبال می کنند. شما بنا به تیپ شخصیتی مادر، باید بتوانید از میان انواع متنوع ادوپرفیومهای خوش عطر نظیر، ادوپرفیوم زنانه امپر، اسکلاره، برند بین المللی کلوین کلاین، مارک شناخته شده زنانه لانکوم و … بوی عطر در بین این کادوها از همه بیشتر خاطره سازی می کند و بسیار ارزشمند است. این هدیه، از ۳ بهمن (روز مادر) تا ۲۶ بهمن (روز پدر) قابل فعالسازی و استفاده است. شما می توانید یک کفش ورزشی عالی برای مادر تهیه کنید و با این کار به او بگویید که به فکر سلامتی او هستید.

دیدگاهتان را بنویسید