روز مادر؛ کادو مخصوص روز مادر و روز زن

بسیاری معتقدند این رنگ شور و حرارت زیادی دارد و همه چیز را جذابتر میکند. اگر موبایل مادرتان یک گوشی لمسی قدیمی است که قبلاً برای خود شما بوده، یا اگر همسرتان شاغل یا دانشجو است و فکر میکنید لپ تاپی که از 5 سال پیش آن را استفاده میکند دیگر جوابگوی نیازهای امروز او نیست و کهنه و کند شده، پس دیگر جای هیچ سؤالی وجود ندارد که بهترین هدیه برای روز مادر یا زن امسال چیست؟

کراکرهایی شبیه به یک آب نبات گنده که قسمت بیرون آن ها با نشانی از عشق تزئین شده و داخل آن ها چیزهای خوشمزه ای پنهان شده. اغلب در سنین پایین تر عروسک های خرسی تبدیل به سمبل کادوی ولنتاین در ایران برای دختر خانم ها شده بود . الکساندر گراهام بل روز ولنتاین را برای ثبت اختراع تلفن انتخاب کرد.

ولی ما پیشنهاد بسیار متفاوتی برای خرید کادوی ولنتاین امسال داریم . ایتالیایی ها روز ولنتاین را به عنوان فستیوال بهاری و با صرف شامهای عاشقانه و هدیه دادن جشن میگیرند. در ایران کمی داستان متفاوت تر هست و تنوع هدیه ها بیشتر . رسانهای که امروزه بیشتر از هرچیز برای ارسال و دریافت تبریک روز ولنتاین استفاده میشود. یکی از این عطرها که بیشتر خانمها هم بویش را میپسندند ادو پرفیوم زنانه فراگرنس ورد مدل Zan است. فرقی نمیکند که شما از میان انواع چرم طبیعی و تنوع محصولات چرمی، چه چیزی را برای مادر یا همسرتان بخرید چون اگر انتخاب شما برای ایشان یک کیف چرم مجلسی زنانه باشد، این پیغام را به او رساندهاید که چقدر شیک بودن او در مهمانیهای رسمی را دوست دارید و تا چه اندازه برایتان مهم است که او با یک کیف چرم مجلسی زنانه مثل همیشه عالی باشد و بدرخشد.

ساعت مچی می تواند یک هدیه شیک برای هدیه دادن در روز پدر باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم یک ساعت شیک مطابق با سلیقه پدر یا پدربزرگ خود بخرید و آن را به همراه یک باکس گل رز قرمز به او هدیه بدهید. روز ولنتاین به خودی خود جذاب و هیجانانگیز است اما حقایق جالبی درباره آن وجود دارد. این کارت را برای همسر خود فرستاد و از آن به بعد این کار تبدیل به یک رسم شد. خرید هدیه روز مرد برای نامزد چالش برانگیزتر است؛ زیرا در همین زندگی شما باید سلیقه خاص به خود را به رخ بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید