روز مادر کِیه؟

هدیه های تکراری: از دادن کادو های روتین و تکراری هم خوداری کنید. همیشه برای شب های این چنینی انتخاب با لباس های راحتی یا لباس های رسمی تر است. هدیه دادن به همسر خود زیباترین تجربه برای هرکسی است قیمت و نوع هدیه اصلاً مهم نیست آنچه مهم است تجربه و گذراندن یک احساس خوب و لحظه ای شیرین و به یاد ماندنی در کنار هم است. جشنی اختصاصی خانوادگی که هم حسابی به یاد بچهها بماند و هم به آنها خوش بگذرد. با توجه به اینکه ولنتاین و روز زن نزدیک بهم هستش شاید با خرید یک هدیه عاشقانه بتوان با یه تیر دو نشون زد در صورتی که تاریخ دقیق ولنتاین رو نمیدونید از اینجا ( تاریخ دقیق ولنتاین 99) رو میتونید مشاهده کنید .

بنابراین ممکن است در برهه ای از زمان، شوهر شما با شما صحبت کند که مایل است دستبند را با حروف اول نام خود بپوشد یا شاید دوست داشته باشد که علامت خاصی بر روی دستبندهای او باشد. برای خرید کادو روز مادر اول از همه باید سلیقه مادرتان را در نظر بگیرید و همچنین در نظر بگیرید که هدیه مناسب برای مادر شما چیست و چه چیزهایی او را خوشحال می کند و یا برای او کاربردی می باشد. حالا چیکار کنیم که غافلگیر بشن .

روز مادر یه روز قشنگ دیگه و یه بهونه جدید که به شما این فرصت رو میده که توی این سردترین فصل سال گرمترین مرحله از عشق و مجبتتون رو با دادن یه ایده خاص و خرید هدیه روز مادر ( زن ) نثار مادر کنید کسی که پا به پای شما اومده و همراهیتون کرده تا چرخ دنده های زندگیتون خیلی قرص و محکم روی هم چفت و جور بشن و یه جوری بچرخن که امنیت کامل رو احساس کنید . اما وقتی صحبت از مامان خودمونه انگار قضیه عوض میشه چون همسر ، مادر زن و مادر شوهر هر چقدر هم که عالی باشن باز هم مامان خودت یه چیز دیگه است ، باید برای مامانا سنگ تموم گذاشت و اونها رو با یه کادوی خیلی عالی و زیبا و یر از جملات محبت آمیز غافلگیرشون کرد .

اما اگه با در نظر گرفتن بودجه مالی امکان خریدن طلاجات و جواهرات رو حد اقل برای امسال نداشتیم پس میریم سراغ یه ایده جدید دیگه . پس در انتخابتون شک نکنین. یک کادوی دیگر استفاده از باکس های مخملی همراه با رزهای مخملی در کنار شیرینیهای دوست داشتنی و مورد علاقه مادر بینظیر است. ۴- نظرتون در مورد یک بلیط شگفت انگیز چیه؟ همین امر باعث میشود تا این اوج احساس در آن لحظه ، در خاطر او باقی بماند. اما اگر فرد مورد نظرکم کتاب میخواند، سعی کنید در ژانر مورد علاقه اش به او هدیه دهید تا تشویق شود و در حالت سوم اگر از کتاب متنفر است، به سراغ کادو بعدی بروید!

دیدگاهتان را بنویسید