روز ولنتاین بهترین فرصت برای خرید کادو روز است!

اگر عشق شما علاقه زیادی به نوشتن دارد، دفترچه خاطرات میتواند یک کادو دوست داشتنی برای او در روز ولنتاین باشد. یک ماگ با طرح یا نقل قول سفارشی نوشته شده توسط خودتان میتواند کادوی ولنتاین ساده ولی دوست داشتنی برای عشقتان باشد. هر بار که او در این ماگ نوشیدنی میخورد قطعاً به یاد شما میافتد و لذت بیشتری میبرد.

برای چنین کادویی نیاز به یک سبد یا باکس کوچک دارید؛ و برای پر کردن و تزیین درون آن به چند قلب پلاستیکی کوچک، شکلات، یک تکه پارچه ابریشمی و روبان نیاز دارید. گاهی افراد به دلیل ذوقی که در خرید کادو سالگرد ازدواج برای همسر خود دارند؛ امکان انتخاب درست هدیه مورد نیاز همسر خود را از دست می دهند. البته اگر نمیتوانید تا این حد برای خرید کادو هزینه کنید میتوانید بسته به نیاز مادر یا همسرتان برای ایشان هدفون بلوتوث دار، ساعت هوشمند، تبلت یا آی پد بخرید. هرچند اینکار انرژی، فکر و گاهی هزینه بالایی را طلب میکند اما در بلندمدت کاملاً ارزش خود را خواهد داشت.

یکی از خاطرانگیزترین عکسهایتان را در سایز بزرگ چاپ و به پازل تبدیل کنید. اگر میخواهید این هدیه شما با غافلگیری همراه باشد میتوانید یکی از عکسهایتان را نیز چاپ کنید و به درب باکس شکلات بچسبانید (درقسمت داخلی) یا یک متن خاص روی آن بنویسید. عکس را درست در وسط قاب قرار دهید و یا هر چیزی را که درباره اش به ذهنتان می رسد دورتادور آن بنویسید یا از جملات معروف عاشقانه ی دیگران استفاده کنید. مانند پازل عکس یک کادوی ولنتاین خاص و به یاد ماندنی خواهد بود.

یک قاب عکس زیبا که یک پیام عاشقانه و خاص را از سمت شما به ارمغان میآورد به همراه یک عکس خاطره انگیز از سالهای گذشته یک کادو عالی برای روز ولنتاین است. میتوانید این پازلهای کوچک حروف را در کنار همدیگر قرار دهید و به این ترتیب پیام خود را به عشقتان نشان دهید. به عنوان مثال تولد اولین فرزندمان یا اولین مسافرت به نقطه ای که همیشه آرزویش را داشته اید یا هر چیز دیگری که برای آن با همسر خود برنامه ریزی کرده اید را می توانید در این مجله پیش بینی کنید. قیمت باکس ولنتاین با توجه به هدایایی که در باکس قرار دارد و نوع و تعداد آنها متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید