شکلات، عروسک و گل و هدیه ویژه ولنتاین

هدیه ای که مد نظر دارید لزوما نباید هزینه بالایی روی دست شما بگذارد. هدیه انتخابی شما باید حسی را منتقل کند که همواره بین شما مشترک است. ولخرج ها افرادی هستند که بدون هیچ حساب و کتاب و مدیریتی پول شان را خرج می کنند و خرج کردن را به امنیت مالی ترجیح می دهند . خوب اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست ندارید زیادی هزینه کنید و در عین حال کارتان شیک باشد و دلنشین و یا اینکه اگر سال های زیادی از رابطهتان می گذرد و دوست دارید که کمی متانت به خرج دهید ?

این دو هیچوقت با پول خرج کردن و هدیه های گرانقیمت خریدن بوجود نمیآیند و بیشتر از همه چیز نیاز به محبت و هم دلی و کمی خلاقیت و ذوق دارند.امیدوارم ولنتاین معرکه ای رو داشته باشید . یک روز برای این که رمزم را که حالت شکل بود یاد نگیرد، سریع تا وارد اتاقم شد رمزم را عوض کردم و رمزی عددی گذاشتم.

همینطور این تابلو، دارای فریمهای کوچکی برای قرار دادن عکسهای زیبای شما خواهد بود. می توانید یک عکس قدیمی که مدت ها در کمد خانه به فراموشی سپرده شده بود را پیدا کنید و اسکن نمایید( و یا با گوشی تلفن همراه با دقت یک عکس از روی آن بگیرید ) .

شخصیت های سختگیر و جدی هرگز در کارشان از این شاخه به آن شاخه نمی پرند .ولی به هر حال باز جذابیت بالایی دارند . در این مقاله انواع کادو ولنتاین ارزان و شیک را معرفی کردیم. پس کار خرید هدیه را به دقیقه نود موکول نکنید. پیشنهاد می کنیم از کارت تبریک های ساده و خلاقانه برای هدیه ولنتاین آقایان استفاده کنید. البته که ما اکسیتویی ها پیشنهاد می کنیم این وسایل را در روزهایی دیگری برای آنها تهیه کنید و تلاش کنید که کادوی روز مادر یادآور بیماری برای آنها نباشد. اگر تازه با هم آشنا شدهاید و برنامه کارهای بزرگ را در سر دارید پیشنهاد میکنم با یک هدیه حساب شده به یار زندگی مشترکتان ثابت کنید که میخواهید زندگیتان را باهم بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید