متولدین ماه تیر بسیار احساساتی هستند

برای متولدین بهمن باید یک هدیه منحصر به فرد بخرید این هدیه باید فردیت آنها را در نظر داشته باشد. اگر قصد دارید هدیه روز زن را برای همسرتان بخرید که اتفاقا متولد ماه دی است، «هیجان» و البته «منطق» را به عنوان یک عنصر مهم در نظر داشته باشید. اگر خیاطی بلد هستید یک لباس از هنر دست خودتان به یک متولد آذر هدیه بدهید. یک قاب عکس که در آن عکسی خانوادگی نقش بسته است، کارت هدیه خرید از فروشگاه لوازم خانگی و یا مغازه عتیقه فروشی، لباس و اکسسوریهای مجلسی و شکیل، کتاب آشپزی، کتاب شیرینی پزی، دعوت به رستوران محبوب و …

میتوان برای مادر هایی که دیگر در این دنیا نیستند یک گل ترحیم هدیه گرفت و یا با خیرات، برای آن ها طلب آمرزش و توشه آخرت کرد. دادن کارت هدیه به مادران به جای استفاده از پول نقد و یا خریدن هدایایی که مورد علاقه آنها نمی باشند، پیشنهاد جذابی است، از این رو برای تهیه یک کارت هدیه مناسب مادران در این روز می توانید وی را سورپرایز و خوشحال کنید، با استفاده از کارت هدیه علاوه بر جنبه مادی هدیه شما، در واقع یک نوع حق انتخاب برای مادرتان قائل شده اید، البته فراموش نکنید که حتما بر روی کارت هدیه جمله ای زیبا به سلیقه تان درج کنید؛ اگرچه که بسیاری از مادران ایرانی فروتن هستند و چیزی برای خود نمی خواهند، بنابراین بهتر است چیزی شخصی و شایسته مادرتان با در نظر گرفتن سلیقه وی خریداری نمایید، زیرا مادران معمولا هر آنچه را که از سوی فرزندشان دریافت کننده دوست دارند و برای آنها با ارزش است.

اگر مادرتان مشکل تنفسی دارد یا مبتلا به آسم و آلرژی های تنفسی است، میتوانید برای او یک دستگاه تصفیه هوا خریداری کنید و با این کار، هوای اتاقی را که او بیشتر ساعات روزش را در آن میگذراند تصفیه کنید تا آرامش بیشتری برای او فراهم شود. اگر برای هدیه روز مادر به لباس و پوشاک فکر میکنید، حولهی حمام هم فکر خوبی است شاید هم حوله مادرتان کهنه شده باشد و با دیدن یک حوله زیبای سرخابی حسابی ذوق کند. کیف چرم: در کنار ست چرم و کیف پول یکی دیگر از موارد جذاب برای هر مردی کیف چرمی است که بتواند در آن هدیهای خاص را برای شما پنهان کند و در زمان نامعلوم و مکانی که فکرش را هم نمیکنید آن را به شما هدیه دهد.

را بسیار بیشتر از یک مجسمه یا هر نوع خرت و پرت تزئینی دیگر خوشحال خواهد کرد. یادتان باشد هر هدیهای که انتخاب میکنید یک مردادی در نهایت دوست دارد احساس کند بسیار مورد توجه بوده و ستایش شود. اگر همسر شما جزو فرهنگ دوستان است و عشق و تفریحش این است که شعر حفظ کند یا آرشیو کتب قدیمی و مقاله های نقد ادبی داشته باشد، می توانید یک دوره کامل آرشیو مجله مورد علاقه اش را که تا کنون نداشته است خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید