معرفی ۳۰ ایده جذاب و متفاوت کادوی دست ساز برای ولنتاین

میتوانید از بین محصولات گالری پرسته (دستبند طلا، گوشواره طلا، انگشتر طلا، گردنبند طلا، آویز طلا، پابند طلا، دکمه سردست و…) محصول مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در کوتاهترین زمان ممکن این هدیه ارزشمند را در اختیار داشته باشید. از دیگر ایدههای جذاب هدیه ولنتاین، طراحی اسم است. با این وجود پسرها از استانهای دیگر هم ممکن است چنین علاقهای داشتهباشند. بعضی از پسرها ممکن است حتی از چنین هدیهای بیشتر ازهدیههای دیگر لذت ببرند. مثلا اگر میخواهید برایش طلا بخرید ببینید بیشتر از همه چه مدل طلایی دوست دارد. چرا که عطر و ادکلن بیشتر به سلیقه و شخصیت افراد بستگی دارند و نمیتوان برای هر فردی یک نوع به خصوص از عطر و ادکلن را سفارش دارد.

برای آن که بهترین و مناسب ترین هدیه برای خانم ها را تهیه کنید، به یک راهنمای کامل و جامع نیاز دارید تا بتوانید با کمک آن، شادی شخص مورد نظر را تضمین کنید. ما در گالری پرسته انواع مختلفی از این محصولات را داریم که میتوانید با توجه به بودجه خودتان و سلیقهی طرف مقابلتان، مدل مناسب را خریداری کنید. ما در شیشه رنگی، به مناسبت نزدیک شدن روز زن سال ۹۸، این پست را آماده کرده ایم تا بتواند به شما در خرید یک هدیه مناسب برای مادر، همسر، مادرشوهر و…

اگر عشق شما علاقه زیادی به نوشتن دارد، دفترچه خاطرات میتواند یک کادو دوست داشتنی برای او در روز ولنتاین باشد. یادتان میآید در جشن تولدهای قدیمی اعضای فامیل بدون در نظر گرفتن سن و سال صاحب تولد برای او پارچ و لیوان، پتو، بشقاب ملامین یا ساعت دیواری هدیه میآوردند؟ روز ولنتاین که با عنوان روز سنت ولنتاین نیز شناخته میشود، در روز 14 فوریه مصادف با 26 بهمن هر سال در بخشهای مختلفی از جهان گرامی داشته میشود. البته برای سفارش طلای شخصی حتما باید از چند هفته زودتر اقدام کنید تا مطمئن شوید در روز ولنتاین هدیه شما آماده میشود.

این روز که ابتدا در تقویم قدیسین دین مسیحیت برای بزرگداشت یک یا دو قدیس به نام والنتینوس به عنوان روزی مقدس انتخاب شده بود، امروزه در بسیاری از نقاط دنیا به عنوان روزی برای پاسداشت عشق شناخته میشود. یا کیف به سبکی کاملا متفاوت و خاص سفارش دهید تا برای فرد موردنظرتان دوخته شود. یکی از چراغ خواب های زیبا و بسیار پر طرفدا و خاص امروزه،چراغ خواب های نئون هستند که بسیار پر طرفدار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید