منوی پیشنهادی هدیه روز پدر

اگر شومینه دارید کنار شومینه یک پتو را روی زمین قرار دهید و برای یک پیک نیک صمیمی در خانه آماده شوید. به گزارش ایسنا، بنابراعلام ویستور، بسیاری از مردم می پرسند که چگونه روز سالگرد ازدواج را خاطره انگیز کنیم؟ اگر کسی که قصد دارید به او هدیه بدهید علاقه زیادی به نوشیدن چای یا قهوه دارد، بتون این ماگ فانتزی فمو را پیشنهاد می دیم. اگر به دنبال یک ایده فوق العاده ساده و در عین حال جالب هستید کافیست کارت روز عروسی خود را قاب کرده و به همسرتان تقدیم کنید، این کار به خصوص اگر سال ها از ازدواج شما می گذرد خاطرات زیادی را برای او زنده خواهد کرد!

وسایل و خوراکی های مورد علاقه خود را آماده کرده و به محل مورد علاقه خود بروید. عکس هایی از روزهای خوش زندگیتان چاپ کرده و در این روز به همسر خود هدیه دهید. آیا سلیقه همسر خود را نمی دانید و می خواهید که او را خوشحال کنید؟ میتوانید یک قاب نقره با دو عکس شامل یک عکس از روز عروسی و یک عکس از روز جشن سالگردتان را به عنوان کادو به همسرتان تقدیم کنید. 1. قبل از طلوع خورشید از خواب بیدار شوید و این زمان خاص از روز را با همسرتان شروع کنید.

5. در اتاق خواب خود چراغ ها را خاموش کنید، چند شمع معطر روشن کنید و لذت ببرید. سالگرد ازدواج یکی از مناسبت هایی است که افراد تلاش می کنند که خاطره ای فراموش نشدنی را برای همسران خود در این روز رقم بزنند. اگر میخواهید، خاطراتی زیبا در کنار هم داشته باشید، باید این رویداد مهم را جدی بگیرید. خاطره بازی در این روز زیبا نیاز به ایدههایی جذاب و هدایایی خاطرهانگیز دارد. سالگرد شما روز عالی برای ایجاد خاطرات و عکس های جدید برای به یاد آوردن روز خاص است. برای رفتن به مکان مورد علاقه او از قبل باید برنامه ریزی کنید و از برنامه کاری همسرتان باخبر باشید تا نقشه های شما نقش برآب نشود.

لباس برای کادوی روز مادر، کادو برای مادربزرگ ها و حتی بانوان جوان نیز یک هدیه مناسب است که هیچوقت جز کادوهای معمولی به حساب نمی آید. چاپ عکسهای سالهای دورکودکی و نوجوانی پدرتان روی شاسی، تبدیلِ فیلمهای قدیمیِ دوربینهای هندیکَم که پدرتان با عشق ضبط کرده، ولی همچنان خاک میخورند به نسخه دیویدی و البته تدوین دوباره و امروزیِ فیلمهای عروسی و تولد خانواده، حرکتهای ویژهای است که یک خاطرهباز را تا همیشه مدیونتان میکند.

دیدگاهتان را بنویسید