نوبت به ایده هدیه روز مرد ارزان میرسد

شاید خیلی از مادران هنوز استفاده از موبایل را یادنگرفته باشند اما این دلیل بر این نیست که به داشتن آن علاقمند نباشند! انتخاب یک کفش راحت اسپورت برای مادران هدیه مناسبی است. حال حمل یک جیب در آن چطور است؟ خرید وسیله ورزشی مثل تردمیل از آن هدیههای عمری است. اتفاقا در مطلب کادو ولنتاین برای دختر مورد علاقه هم قاب ست را معرفی کردم که هدیه جذابی است. ۱۶- کاور موبایل، قاب هدیه تولد به مادرهایی که باید از گوشیهایشان بیشتر مراقبت کنند! 10. خرید دستبند مردانه با طرح ماه تولد نیز یکی دیگر از انتخابهای عالی برای روز پدر است.

در خرید گوشی به عنوان هدیه تولد برای مادر به چه نکاتی توجه کنیم؟ همچنین اگر جنس بدنه گوشی شما فلزی نیست یا از پلاستیک خیلی سخت ساخته نشده، می­توانید از قابهای محکم و فلزی استفاده کنید. معمولا خرید قابهای محکمتر برای مادرها بهتر است چون خیلی تمایلی به ریزه کاری و مراقبت شدید از تلفن همراهشان ندارند! مشکی هم رنگی است که با هر رنگ پوستی همنشینی دارد. توجه به رنگ پوست: جالب اینکه رنگ پوست هم در انتخاب عینکی زیباتر موثر است. اگر به دنبال خرید یک هدیه عمومی هستید، این مورد انتخاب مناسبی است. به طور مثال علاوه بر لوازم هنری، شما می توانید با خرید یک تابلو فرش برای کادوی روز مادر یا یک تابلوی معرق و نقش برجسته و یا تابلوی خوشنویسی بسیار زیبا برای روزمادر، او را کاملا هیجان زده کنید.

اگر نزدیک بـه سالگرد ازدواج تان هستید و می خواهید با ایده هاي ناب و جدید آشنا شوید، تا آخر این مطلب با مـا همراه باشید. اگر مادر شما تلفن همراه دارد خرید قابی متناسب با علایقش را پیشنهاد میکنم. دیدن شمع و مانوس بودن با آن کاملا طبیعی است.

روی کارت هدیه دلیل دوست داشتن همسرتان را بنویسید و آن را در کارتهای رنگی و زیبایی که در جعبه رنگی یا لیوان خالی درست کرده اید قرار دهید و لیوان را مطابق با سلیقه خود تزئین کنید. می توانید عکسی از همسرتان را روی آن هک کنید و یا یک عکس دو نفره روی آن چاپ کنید تا هربار که به آن نگاه می کند به یاد سالگرد ازدواجتان بیفتد. یا نه تا آخرین لحظه از خواب دل نمی کند؟

دیدگاهتان را بنویسید