هدیه تولد برای مادرم چی بخرم؟

احتمالاً امسال که این روز فاصلهی کمی با تعطیلات سال نو دارد، فرصت کمتری برای فکر کردن به آن داشتهاید و شاید حتی فرارسیدن آن را نیز فراموش کرده باشید! نترسید؛ هدیه روز زن برای تازه عروس کوچکی نیست البته اگر جنس، طرح و برند آن را به درستی انتخاب کرده باشید!

چون که دمپایی روفرشی و پاپوش را در خانه میپوشیم، جنس ساخته شده از آن لازم نیست به اندازه مواد استفاده شده برای کفش در فضای بیرون از خانه سخت و محکم باشد. چون بعضی از رستورانها ارسال رایگان غذا به مناسبت روز پدر را دارند. اما دقت داشته باشید نوع رایحه ای را که انتخاب می کنید متناسب با روحیات فردی باشد که می خواهید به او هدیه بدهید. اگر می خواهید هدیه روز زن برای تازه عروس خریداری کنید آن هم هدیهای متفاوت با وسواس بیشتر که با روحیات همسر متناسب باشد با ما همراه باشید. می توانید در کنار آن از اقلام آرایشی نیز استفاده کنید تا کادوی شما از تنوع بسیار خوبی برخوردار شود و با این کار آن را کامل تر کنید.

یک روسری شیک و لاکچری می تواند تمام چشم ها را به خودش خیره کند. کفش ورزشی، گرم کن ورزشی، کفش کوه نوردی، یک راکت تنیس یا بدمینتون، توپ والیبال یا بسکتبال و یا حتی خرید میل باستانی همگی قابل ذکر است. طرح های برگرفته از نقوش ایرانی قدیم و طبیعت؛ چیزی است که هر زنی را برای خرید وسوسه می کند. کادور ارزان روز مرد باز هم مردها را خوشنود می کند.

کراوات و جوراب از هدایای همیشگی و ارزان قیمت هستند که آقایان به آن ها علاقه دارند و برای روز پدر مناسب می باشد. پتوهای کنارمبلی معمولا نازکاند و طرحهای زیبا و رنگهایی جذاب دارند و بعد از استفاده هم میتوان آنها را بهعنوان روکش روی مبل کشید. تمام آقایان در هر سن و سالی که باشند تمایل دارند تعدادی ابزار کوچک و کاربردی مثل چاقو جیبی ، در باز کن ، لیزر و غیره داشته باشند. هر موقع از عطری استفاده کنیم انگار آن عطر را به همراهی دعوت کردهایم.

دیدگاهتان را بنویسید