هدیه خاص برای روز مادر

هنگامی که کارت بسته است، تنها یک عکس دیده می شود و هنگامی که آن را باز می کند، مابقی عکس ها پدیدار می شوند. نیازی نیست ساعتهایی بخرید که کورنومتر و عقربههای متعدد دارد. این یک بازی دوست داشتنی است که هدف دوگانه ای دارد. هرچند که هیچگاه توان جبران محبت های آنها را نخواهیم داشت اما هدیه دادن به مادران در روزی که به نام آنها نامگذاری شده کوچکترین کاری است که می توانیم در برابر عشقِ متفاوت و بیانتهای مادران انجام دهیم.

دو بالش که در کنار یکدیگر شکل یک قبل را تشکیل می دهند. یکی از عکس های دو نفره سال گذشته را به پازل تبدیل کنید. می توانید بطری ها را در جایی بگذارید که آن ها را پیدا کند، یا به سادگی یک بطری پر از حرف های ناگفته به او هدیه بدهید. قیمت ماشین ظرفشویی از حدود ۳ میلیون تومان شروع میشود و تا ۵.۵ میلیون تومان نوسان دارد که آن هم بستگی به سال تولید و فناوری موجود در آن دارد. این دستبند قلبی که با استفاده از کاشی درست شده است راه بسیار خلاقانه ای برای درست کردن کادوی دست ساز برای ولنتاین به نظر می رسد.

پاین نقشه، یک ایده جذاب برای درست کردن تختخواب برای ولنتاین امسال است. برای درست کردن تابلو، بهتر است از علامت های معنادار استفاده کنید. اگر امسال عکس های دونفره زیادی گرفته اید، اکنون زمان مناسبی است که آنها را چاپ کنید و با استفاده از آنها یک کادوی دست ساز برای ولنتاین تهیه کنید. هنگامی که از خواب بیدار می شود او را غافلگیر کنید. مثلا می توانید از علامت & استفاده کنید. استفاده از یک & در کنار قلب، نشان دهنده اهمیت او برای شما است. با استفاده از این علامت، به او نشان می دهید که شما یک تیم هستید.

اگر واقعا می خواهید تم چینی را رعایت کنید، می توانید جعبه را با شیرینی هایی که حاوی یادداشت هستند پر کنید. علامت هایی به عنوان علامت عشق درست کنید و آن ها را در مسیری که قرار است آن شب از آنجا عبور کند بگذرانید، قرار دهید. این کار از آن دسته برنامه ریزی های عاشقانه ای است که همیشه در فیلم ها می بینیم و ما را تحت تاثیر قرار می دهد. دلیل جذابیت این کادوی دست ساز برای ولنتاین در آن است که می توانید آن را به روش های متفاوتی درست کنید. این محصول در عین زیبا بودن و طبیعی بودن، طرحی فانتزی داره و میتونه حس شما رو به زیبایی منتقل کنه.

دیدگاهتان را بنویسید