هدیه روز مادر برای مادربزرگ های شیک و لاکچری

با اینکه این روز همهی گوشیهای همراه دارای دوربینهای نسبتا با کیفیتی هستند، ولی قطعا به پای دوربینها دیجیتال نخواهند رسید، به ویژه اگر از آن دسته دوربینهایی باشد که به سرعت پس از عکس گرفتن، آن را چاپ کند و بیرون بدهد. آویزی به شکل قلب که عبارت، “دوست حقیقی دستانات را میگیرد، ولی قلبات را لمس میکند” بر روی آن حک شده باشد، قطعا لبخند را به لبان دوستداشتنیِ زن مورد علاقهتان حک خواهد کرد.

نیازی به توضیح نیست، ولی خرید لباسهای زیر زیبا با طرحهای عاشقانه و جذاب، چه برای آقا و چه برای خانم، بسیار خوشحال کننده خواهد بود. بلیط هایی را مطابق نوع اجرای مورد علاقه اش و فرهنگ مد نظرش به او هدیه دهید و شاید شما آنقدر خوش شانس باشید بتوانید یک روز را برای تماشا برنامه مورد علاقش با او نیز هماهنگ کنید و به اتفاق یکدیگر به تماشا آن برنامه بروید. خرید یک ساعت مچی زیبا، چشمنواز، و ظریف با طرحی مدرن هدیهی بسیار مناسبی برای روز ولنتاین به شمار میرود. البته به نظر میرسد خانمها از این هدیه بیشتر خوششان بیاید!

سرعت تغییرات و بهروز رسانیهای فناوریهای گوشی همراه آنچنان زیاد است که مدام دلتان میخواهد گوشی جدیدی داشته باشید؛ بنابراین به نظر میرسد، این روزها خرید گوشی همراه کم ریسکترین هدیهای باشد که میتوان به آن فکر کرد (البته به شرط آنکه هدیهی شما بهروزتر از گوشی فعلی خودش باشد!).

از رژ لب و لاک ناخن و پنکیک گرفته تا لوازم آرایش چشم؛ اینها چیزهایی هستند که همیشه زنان را خوشحال میکنند؛ البته باید برای خرید این لوازم به عنوان هدیهی روز ولنتاین سلیقهی خاصی به خرج دهید. شما با توجه به علاقه و شغل همسرتان میتوانید، هدیه خاص برای تولد شوهر خود بگیرید به عنوان مثال اگر همسر شما کارمند است میتوانید برای آن انواع ستهای اداری مدیریتی یا ماگ بزرگ برای میز کار آن تهیه کنید؛ اما اگر هنوز سردرگم هستید و نمیدانید چه نوع کادو برای تولد همسر خود بخرید، میتوانید به لیستی که در بالا به عنوان شیکترین هدیهها برای آقایان اشاره کردیم، مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید