هدیه روز مادر ۱۴۰۰ و چند نقره خاص

یک گوشی هوشمند، دستگاه کتابخوان الکترونیک، یک کارت هدیه مراکز طب سوزنی یا ماساژ، لوازم یوگا یا DVD آموزش یوگا، کتابی با موضوع مدیتیشن، یک جلد رمان علمی تخیلی، کمک به آنها برای شرکت در فعالیتهای خیریه و عاملالمنفعه، بلیت کنسرت و تئاتر، بازیهای فکری و پازل، کارت هدیه خرید کتاب الکترونیک، کمک به ثبت اختراع و اشتراک یک مجله علمی. کتاب یکی از هدایای قیمت مناسب برای روز مادر است. سمبل متولدین آبان «عقرب» است و عنصر وجودشان آب. متولدین برج «جدی» سمبل ماه تولدشان «یک بز با تنه مار» است، عنصر وجودشان خاک و سنگ خوش یمن آنها عقیق رنگارنگ.

عنصر وجودشان هوا و سنگ خوش یمن آنها الماس و اوپال است. بهترین و خاصترین هدیه روز زن برای مردادیها عبارتند از: بلیت کنسرت یا تئاتر، یک دوربین عکاسی حرفهای، گرامافون، یک تکه طلا زیبا و شکیل (عنصر وجودی مردادی ها طلا است و سنگ خوش یمن آنها یاقوت زرد) یا یک عطر خوب و مرغوب، کارت هدیه یک روز کامل حضور در مرکز اسپا، یک روسری زیبا و طرحدار از برندی معتبر به عنوان هدیه روز زن برای تازه عروسها، ساعت مچی یا کیف دستی ترجیحا چرم، کارت هدیه برای خرید از فروشگاههای زنجیرهای و مشهور لباس.

آنها دوست دارند زندگی سالمی داشته باشند و همیشه از نظر وزن و استایل سر فرم باشد. یک جعبه یا جعبه ذخیره سازی زیبا و دست ساز نیز می تواند یک هدیه عملی برای شریک زندگی شما باشد. در ضمن این تابلوها تماما دست ساز هستند که ارزششون رو چند برابر میکنه.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید متولدین خرداد ترجیح میدهند چند هدیه کوچک و ریزه میزه با هم بگیرند تا یک کادوی بزرگ. در خرید ساعت مچی برای روز مادر باید به نوع استایل و سلیقه مادرتان توجه داشته باشید تا در مورد نوع اسپرت یا رسمی بودن ظاهر ساعت تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید