هدیه روز مادر

هرچقدر که شما به فمینیسم و برابری حقوق زن و مرد اعتقاد داشته باشید بهتر است اجازه دهید که مرد موردنظرتان در قرار ولنتاین این کارها را برای شما انجام دهد. این زیورآلات سوزندوزی شده بهقدری خاص و چشمنواز هستند که میتوان ساعتها به طرحهای پر پیچ و خم آنها خیره نگاه کرد و سیر نشد. که باعث صرفهجویی زیادی در وقت شما میشود. در کنار اشتباهاتی که هنگام خرید هدیه ولنتاین پیش میآید، بد نیست که کمی به آداب و رسوم کلی جشن ولنتاین نیز بپردازیم. چندان جالب نیست که شما خرسی با قیمت نازل خریداری کرده باشید و شریکتان به شما یک ساعت گرانقیمت هدیه دهد.

نکتهای دیگر: خریداری رز زرد بهمنظور تنوع دادن و خرید گلی متفاوت از رز قرمز ایده چندان خوبی نیست. بیایید امسال برای روز مادر خارج از روال معمول فکر کنیم، به چیزی غیر از شاخهی گل، به یک هدیه خلاقانه. ولی به عقیده ما هرچند خرید هدیههای کلاسیک مثل گل، جواهرات و شکلات برای ولنتاین لزوماً ایده بدی نیست؛ اما یک جای کار همچنان میلنگد! همه ما هر سال با این مساله روبرو میشویم که برای روز مادر چه هدیهای بخریم؟

اما حالا اغلب ما دچار وسواس انتخاب هدیه مناسب روز مادر هستیم. اگر از نظر مبلغ مشکلی برای انتخاب هدیه روز مرد ندارید گوشی های هوشمند با برند های مختلف در بازار وجود دارد که می توانید با توانایی خود یکی را انتخاب کنید و از هدیه دادن آن به پدر و همسر خود لذت ببرید. بر اساس قانون کلی تقدیم هدایا، کادوها میبایست از لحاظ مادی در یک رنج مشابه قرار داشته باشند. مثلاً گل رز را در قالب حرف اول انگلیسی اسم او در کنار هم بچینید.

مثلاً می توان فردی درونگرا را که عاشق کتاب و ادبیات است را با یک کتاب جدید و فاخر ادبی هیجان زده کرد؛ ولی همان کتاب برای فردی برونگرا و پرجنب و جوش که اصلاً وقتی برای مطالعه پیدا نمی کند و علاقه ای هم به آن ندارد، یک هدیه کسل کننده به حساب خواهد آمد. یا دستکم نوع هدیهای که طرف مقابلتان قرار است خریداری کند را از پیش حدس بزنید و منطبق بر آن هدیهای تهیه کنید. اگربه دنبال هدیهای کاربردی برای مادر خود هستید از دستگاه فشار سنج دیجیتال غافل نشوید. در خرید ساعت مچی برای روز مادر باید به نوع استایل و سلیقه مادرتان توجه داشته باشید تا در مورد نوع اسپرت یا رسمی بودن ظاهر ساعت تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید