هدیه روز مرد برای نامزد – فروشگاه اینترنتی باستاره

کوسنی زیبا با طرح و رنگ موردعلاقهٔ مادرجان انتخاب کنید و روی آن با چاپ یا با گلدوزی، نام اعضای خانواده را بنویسید و به مادرتان تقدیم کنید. حتما با خواندن عنوان این بخش خنده تان گرفته و یاد چیزی مثل نوشابه خانواده افتاده اید، نه؟ » به پاسخ مناسبی نرسیده اید، به شما پیشنهاد خرید کفش می دهیم. این بی تردید او را خوشحال می کند. حتی پیشنهادمان این است که علاوه بر زیرانداز یوگا، مادرتان را در کلاس یوگا هم ثبت نام کنید و اینها را به عنوان هدیه روز مادر به او تقدیم کنید. اگر هم تابه حال به کلاس نرفته است، با خرید زیرانداز یوگا می توانید او را ترغیب به رفتن به این کلاس کنید.

در روز مادر هر سال تمام بچه ها در تکاپو هستنند که مادرشان را به بهترین نحو ممکن خوشحال کنند؛ مردها هم میخواهند بهترین هدیه روز زن را برای همسرشان بخرند تا از زحمات او قدردانی کرده باشند. مثلا عروسک ولنتاین یکی از هدیههای پرطرفدار در سراسر دنیاست. مثلا اگر مادر عزیزتان یک آبان ماهی جذاب است یا اردیبهشتی مغرور (واقعا این صفات برای ماه های تولد را چه کسی ساخته است؟)، برای او گردن بندی با نشان ماه تولدش بخرید. قبول کنید که گل یکی از زیباترین هدیه هایی است که می توان به مادر یا هرکس دیگر تقدیم کرد.

شاید به این خاطر که گل و طلا از ابتدای تاریخ بشر به عنوان هدیه به زنان تقدیم شده است. رونالدو پیس از این در سال 2015 و برای تولد 62 سالگی مادرش به او یک پورشه باکستر 60 هزار یورویی هدیه کرد. شاید هم همین که بداند به فکر او هستید، برایش کافی باشد. و آنها را چند بار تمرین کنید ولی او ارزشش را دارد. عدهای دیگر از مادران هستند که ترجیح میدهند روشهای سنتی و اصیل خود را حفظ کنند. از لوازم خانه گرفته تا زیورآلات و جواهرآلات، حتی یادگاری های ساده که بیشتر جنبه معنوی دارند.

4. لوازم ارایشی بعد از اتمام معمولا دور انداخته میشوند و فراموش مییشوند. برای این مردان هیچ هدیهای بهتر از لوازم سفر نیست. بنابر این نیاز شخص مورد نظر را درنظر بگیرید و با توجه بـه آن اقدام بـه خرید کنید. کافی است تکه های کاغذی به رنگ قرمز بردارید و دلایل خود را بنویسید، آن ها را تا زده و در شیشه بیندازید. در ادامه با ویژگیهای یک گردنبند خوب بیشتر آشنا میشوید. اگر مادرتان اهل مهمانی دادن است و معمولا آخرهفته های شلوغی در منزلش دارد، پس پلوپز می تواند یک هدیه مناسب برای مادر شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید