هدیه سالگرد ازدواج چی بخرم؟

میز را با مقداری گل خشک و چند شاخه رز و شمع تزئین کنید و از بیرون غذای مورد علاقه اش را سفارش دهید و یک شام ولنتاینی فوق العاده را همراه با یار زندگیتان تجربه کنید. چرا که همیشه لباس هایی که میپوشند رو می بینید و میتونید با توجه به لباس هایی که مورد استفاده قرار میدن، سلیقه و نظر اونها رو بدونید و بهترین و مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید. استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب میتواند این خواستهی ما را محقق کند؛ بنابراین اگر مادرتان به استفاده از این نوع وسایل علاقه دارد، خرید کرمهای مناسب یا لوازم آرایش موردعلاقهاش میتواند بهترین گزینه باشد!

قهوه ای از رنگ های مناسب کیف چرم کارمندی برای بهترین کادو تولد پدر شوهر است. با استفاده از وسایل ساده که در خانه موجود است و کمی خلاقیت میتوانید هدیههای فانتزی و زیبایی درست کنید. خیلی راحت و ساده عکسهای داخل گوشی یا دوربینتان را برای چاپخانه چندماهمه بفرستید و درب منزل تحوبل بگیرید و آلبوم عکس خودتان را درست کنید. سیم گلسازی باعث میشود بتوانید به کلاه شکل دلخواه خودتان را بدهید.

یک هدیهی بامزه که به راحتی میتوانید خودتان آن را درست کنید. حالا میتوانید این کوتوله بامزه و دوست داشتنی را هدیه دهید. پدرانی که ماشینشان را خیلی دوست دارند یا آنهایی که به تیپ و قیافهشان بیشتر اهمیت میدهند. ببرید و به آن بچسبانید. نوک کلاه را با چسب به سیم بچسبانید. به اندازه ۱۰ سانت از سیم گلسازی جدا کنید و با چسب حرارتی به یک طرف ضلع مثلث بچسبانید. یک الگوی مثلث با اضلاع ۱۰ سانتی متر مطابق شکل ۴ روی نمد بکشید. کلاه کوتوله را روی خز قرار دهید و به آن شکل دلخواهتان را بدهید.

کپسولهایی که تاریخ انقضای آنها گذشته را بردارید و ر.ی آنها شکل بکشید. از جایی که علامت زدید، نمد را ببرید. کش را کمی بالاتر از وسط مخروط قرار دهید و با مداد یا گچ روی نمد علامت بزنید. کلاه کوتوله را به گونهای درست کنید که دقیقا اندازه ادامه مخروط باشد و آن را روی مخروط قرار دهید. برای بینی کوتوله میتوانید از دایره های چوبی آماده یا یونولیت گرد رنگ شده یا توپ پارچهای استفاده کنید. نمد سفید و قرمز را به طرح قلب درآورید و برای تزیین کوتوله استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید