هدیه های جذاب مردانه برای ولنتاین ?

علاوه بر روایح نامبرده، رایحههای دلفریب دیگری مانند بنفشه، مگنولیا، گل مریم، فلفل، وانیل، صمغ درختچه مر و چوب صندل سفید هم در جسوس دل پوزو هالووین جای گرفتهاند. روایحی مانند زنجبیل، فلفل، هل، گل صدتومانی، نارگیل، گاردنیای یاسمنی، شکوفه پرتقال، چوب صندل سفید، مشک و کهربا بهخوبی در این عطر خودنمایی میکنند تا بتوانند درخشش شگفتانگیزی در مهمانیهای شبانه پاییزی و زمستانی برای شما خلق کنند. در این عطر روایح گرم، شیرین، تلخ و لطیفی مانند گریپفروت، آناناس، هل، فریزیا، گل صدتومانی، مگنولیا، وانیل، چوب صندل سفید، نعناع هندی و چرم بهخوبی در کنار همدیگر چیده شدهاند تا مادام گرس به عطری با ماندگاری و پخش بوی مناسب تبدیل شود.

در نتهای آغازین، میانی و پایانی این عطر روایح شگفتانگیزی مانند لیموترش، یوزو، میوههای مختلف، لاله مردابی، یاس، شکوفه پرتقال، وانیل، چوب صندل سفید، سدر و نعناع هندی جای گرفتهاند. خانمهای جوان بیشترین طرفداران این عطر رویایی هستند زیرا حضور روایح میوهای در این عطر، آن را به عطر شاداب و کاملا زنانهای تبدیل کرده است. این عطر میتواند گزینه مناسبی هم برای خانمهای جوان و هم برای خانمهای میانسال باشد. هر عطری میتواند هدیه مناسبی برای کادوی روز ولنتاین باشد.

از این رو انتخاب این محصولات به عنوان هدیه روز مرد میتواند یک انتخاب تأثیرگذار برای این روز تلقی شود. یکی دیگر از هیجان انگیزترین خوراکیهای خوشمزه برای روز ولنتاین ژله سورپرایز قلبی است که برای این این روز انتخاب خوبی است. این عطر بیشتر برای روزهای سرد سال یا حضور در فضاهای آزاد مناسب است.

جسوس دل پوزو هالووین یا همان جیزز دل پوزو عطری اسپانیایی و خنک است که میتواند بهخوبی در روزهای گرم بهاری و تابستانی خودنمایی کند. این عطر گرم با رایحه شیک و اغواکننده شرقی و گلفامش در سال 2004 توسط کمپانی ایتالیایی خود رونمایی شد و از آن سال تا کنون به عطر امضای بسیاری از خانمهای شیکپوش در روزهای سرد، بارانی و برفی سال تبدیل شد. این عطر در گروه بویایی شرقی و گلفام قرار میگیرد و در سال 1997 توسط کمپانی اسپانیایی خود رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید