هدیه های مخصوص روز مرد |

اگر فرصت خرید هدیهای خاص را برای این روز پیدا نکردهاید میتوانید با تهیه یا سفارش یک کیک ولنتاین خوشمزه، لحظات عاشقانه خود را شیرین کنید. پیشنهاد: در صورت تمایل میتوانید سری به فروشگاه کیکانه بزنید و کیک ولنتاین خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. پس سعی کنید پس از تهیه هدیه در صورت امکان حتما خود به صورت حضوری آن را تحویل فرد مورد نظر خود نمایید. اگر همسر یا پدرتان عادت به پوشیدن کتانی دارد می توانید با توجه به سلیقه او برایش کتانی تهیه کنید تا او را خوشحال نمایید.

اما بهتر است در این مورد به دنبال کتابهای عادی و معمولی نباشید. این تندیس هم زمان هم چهره و هم ساعت و هم تقویم روز مورد نظرتون را یکجا براتون داره که میتونه خیلی براتون جذاب باشه. 13 رجب، زاد روز حضرت علی بن ابیطالب (ع) بهترین زمان برای گرامیداشت مقام پدر است.

شمع نماد عشق است بنابراین بهعنوان کادوی ولنتاین میتواند ایده خوبی باشد. یک ایده جالب دیگر برای کادو ولنتاین مکعب روبیک با تصویری سفارشی از خودتان است. اگر به دنبال یک کادوی ولنتاین ارزان و البته متفاوت برای همسرتان در روز ولنتاین هستید این بالشتهای رمانتیک و دوست داشتنی میتواند ایده خوبی برای شما باشد. اما از آنجاییکه یک شمع به عنوان کادو ممکن است کمی ساده و غیر معقول به نظر برسد، میتوانید یکی از عکسهای دو نفره تان را روی شمع چاپ کنید و آن را به یک کادوی جذاب و رمانتیک تبدیل کنید. همچنین میتوانید یکی از عکسهای روز ولنتاینتان را درون آن بگذارید و خاطره این روز را تا سالها برای خودتان حفظ کنید.

برای کادوی سالگرد ازدواج میتوانید رایحه و ادکلن مورد علاقه همسرتان را خریداری کنید و به او هدیه بدهید. سعی کنید یک کیک با طعم مورد علاقه همسرتان تهیه کنید و از تزیین آن و نوشتن یک پیام عاشقانه روی آن غافل نشوید. وقتیکه این جاکلیدیها در کنار همدیگر قرار میگیرند کامل میشوند و وقتیکه از همدیگر جدا شوند شکسته میشوند تا زمانی که دوباره به همدیگر متصل شوند؛ بنابراین با این کادوی خود به عشقتان میفهمانید که شما تنها در کنار همدیگر کامل هستید. ترکیبات ترنج، آناناس، دانههای قهوه ،وانیل،گل صدتومنی بویی گرم و پرادعایی را به مشام خواهد رساند.

دیدگاهتان را بنویسید