هدیه ولنتاین: همه آنچیز که باید بدانید +اشتباهات رایج در خرید کادو ولنتاین و راهکارها

یا کیف به سبکی کاملا متفاوت و خاص سفارش دهید تا برای فرد موردنظرتان دوخته شود. همین امر باعث میشود تا این اوج احساس در آن لحظه ، در خاطر او باقی بماند. علاوه بر روز پدر در ایران که هر سال مصادف با سالروز میلاد حضرت علی (ع) برگزار می شود، در تقویم جهانی نیز یک روز را به عنوان روز پدر در نظر گرفتهاند. مگر اینکه مثلا فرد مورد نظر شما تازه ورزش را شروع کرده باشد و بخواهد برایش لباس ورزشی بخرید. مثلا در مورد طلای دست ساز، طرح موردنظرتان را به متخصصان این امر توضیح دهید تا آن را به شکل و رنگ دلخواهتان بسازند تا یک کادوی خاص و جذاب داشته باشید.

عطر دست ساز: یکی از ایدههای جذاب برای ولنتاین، ساخت عطرهای شخصی است. خوبی این دستگاهها در این است که متنوعاند و متناسب با هر نیازی ساخته شدهاند. خیلی از پدرها عاشق گیاهان هستند و به خوبی میتوانند از آنها نگهداری کنند. قطعاً یک ساعت پلاستیکی و با کیفیت پایین بند یا ساعت مچی اسپرت و روزمره به آنها پیشنهاد نمی شود. ساخت تندیس یک ایده متفاوت برای کادوی سالگرد ازدواج است. معمولا در شب ولنتاین همه جا ترافیک است. برخی از متخصصان این امر در ایران هستند که بنا بر رایحههای موردعلاقه شما، عطر دلخواهتان را میسازند.

بهطور کلی هدایای مرسوم در جشن ولنتاین علاوه بر کارت تبریک، گل و شکلات شامل عطر و ادکلن، عروسک، شمع یا کادوی ولنتاین دستساز است. از دیگر ایدههای جذاب هدیه ولنتاین، طراحی اسم است. ولی بهتر است بودجه خرید هدیه را از قبل مشخص کنید. زیور آلات یا نقره جات کادوی فراخور مادران است و طلا بیشتر از محبوبیت خاصی برخوردار هست و هیچ مادری از این نوع هدیه بدش نخواهد آمد اگر چه مادران ما ایرانی ها با یک شاخه گل هم شادمان خواهند شد. گفتیم که خوب است قبل از خریدن هدیه ولنتاین برای همسر یا شریک عاطفی، سلیقه شخصی او را کشف کنید.

به طور کلی، ایدههای جذاب برای کادوی ولنتاین با توجه به علاقهمندی، فرهنگ، سلیقه و موقعیت افراد با هم متفاوت است. هرچند این قضیه را نباید آنقدر بزرگ کنیم که زندگی برای افراد در سطوح پایین ناممکن بنظر برسد، اما اغلب داشتن زیورآلات تیپ خانمها را کامل میکند. با ما در این بخش از زیبامون دات کام همراه باشید و با چند تا ایده جذاب و عالی برای هدیه روز پدر و روز مرد آشنا بشید و بعد بهترین تصمیم رو برای انتخاب خودتون بگیرید. ولنتاین، روز عاشقانه ای برای هدیه دادن است.

دیدگاهتان را بنویسید