ولنتاین چه روزیه؟

پس باید بهترین نوع کادو را انتخاب کنید تا بتوانید در این روز مهم و زیبا پرچم خود را همچنان در میان خانواده بالا نگه دارید. عده ای از افراد دیوانه وار عاشق ساعت ها هستند و عده ای نیز به آن تنها به چشم یک اکسسوری تزئیناتی زیبا برای مجالس و مهمانی های خاص نگاه می کنند و این نکته ای است که مشخص می کند باید کدام نوع و سبک از ساعت ها را برای خرید هدیه روز زن در نظر بگیرید.

نقشه جایی که اولین بار همدیگر را ملاقات کردید و یا هر مکان مورد علاقه ای که در این یک سال با آن خاطره دارید را در گوگل مپ پیدا کرده و چاپ کنید و با ذکر تاریخ آن را به یک هدیه ارزشمند تبدیل کنید. ضمناً می توانید در محدوده های قیمتی مختلفی طلا تهیه کنید و همچنین در مناسبت های بعدی می توانید آن ها را کامل تر کنید. یک قاب عکس با حاشیه زیبا تهیه کرده و با توجه به علایق همسرتان عکس، شعر یا نقاشی زیبایی داخل آن قرار دهید یا حتی می توانید به خط خودتان نقل قول، شعر یا داستانی نوشته و قاب کنید.

این عروسک در سایزهای کوچک و بزرگ وجود دارد و با توجه به بودجه ای که در نظر دارید سایز آن را انتخاب کنید. دلیل اول بخاطر نرمی عروسک خرسی است. در پایان بد نیست به این نکته اشاره کنیم که گرچه این روز، روز همه عشاق است. خرید عطر زنانه برای بانوان و مادرانی که زیبایی و آراستگی برای آن ها اهمیت دارد می تواند بهترین گزینه باشد.

عطر یکی از گزینه هایی است که به شخصه اعتقاد شگفت انگیزی به آن دارم و به شما نیز پیشنهاد می کنم. برای این کار کمی خلاقیت به خرج دهید، می توانید یک مهمانی ترتیب داده و تعدادی از دوستان نزدیک همسرتان (یا مادر و خواهر همسرتان) را به صرف شام یا دورهمی عصرانه دعوت کنید یا در رستوران برای او و دوستانش صندلی رزرو کنید تا ساعاتی از روز را با هم بگذرانند، بلیط سینما، تئاتر و موزه نیز ایده های جالب برای دورهمی های دوستانه همسرتان است. بی شک یکی از علایق خانم ها گذراندن یک روز خوب با دوستان شان می باشد و چه بهتر که در چنین روزی این فرصت عالی را برای همسرتان فراهم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید