چگونه کادوی ولنتاین ارزان و شیک تهیه کنیم؟

ما پیشنهاد می کنیم از چیزهای جالب دیگری هم در سبد استفاده کنید از جمله یک کارت هدیه ی ویزا، تعداد زیادی آب نبات، پاپ کورن و تعدادی لوازم حمام. برای هر ساعت هم یک کارت زیبا یا فقط هدایایی کوچک داخل پاکت بگذارید، برای مثال کارت های خرید از رستوران، کتابخانه یا کافی شاپ محبوبش؛ یادداشت عاشقانه؛ عکس دونفره؛ یا حتی آب نبات های کوچولو.

ساختن یک جاقلمی، زیرلیوانی کاربردی برای محل کار، قابی که یک عکس خانوادگی را در بر گرفته و وسایلی از این قبیل میتواند یک هدیۀ بینظیر برای یک پدر باشند. وسایلی که نیاز دارید مواد آماده ای از جمله آب انار، چند لیوان سون آپ، چند شیشه ی دهان گشاد کوچک، چند نی کاغذی راه راه، یک جانخی طرح قلب و کمی برچسب مناسب ولنتاین است.

برای درست کردن این هدیه به چند ماگ ساده، کاغذ فریزر، سنباده ی 220 دانه، الکل، پنبه، دستمال مرطوب پاک کننده ی بچه، قیچی طرح دار و پانچ، قیچی معمولی، رنگ مخصوص تخته سیاه، لیوان یک بار مصرف، برسو چاقوی ایکس نیاز دارید. شکلات نیز از دیگر انتخابهای رایج برای این مناسبت هست. زمینه ی کار شما یک مقوای روغنی سفید است و متنش را با یک خودکار مشکی می نویسید و از شکلات ها هم در جاهای خالی برای پر کردن کلمه ای که به آن نیاز دارید استفاده می کنید.

نکاتی برای انتخاب هدیه جواهرات مناسب برای مرد شما! پس اگر مرد مورد نظر شما هم به مد و تیپ و استایل خود اهمیت میدهد بدون تردید این هدیه می تواند برای او بسیار مفید باشد. برای خرید کیف و کوله بهتر است ابتدا سن، شغل و تیپ شخصیتی طرف مقابل را در نظر بگیرید. روز ولنتاین معمولا در بسیاری از نقاط دنیا هوا سرد است پس با هم رفتن زیر پتویی که خود شما آن را با طرح قلب تزئین کرده اید، ایده ی خوبی به نظر می رسد. مفتول قلبی شکل در داخل تکه چوب زیر لامپ قرار داده می شود که روی آن پیغام عاشقانه با سوزن چسبانده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید