کادو برای سالگرد ازدواج چی بخریم؟

ساعت به عنوان هدیه همیشه ایده خوبی است. مسافرت در بیشتر موارد امری دلچسب است؛ به خصوص اگر آن را بخواهید به عنوان ایده سورپرایز همسر برای سالگرد ازدواج در نظر بگیرید. اگر مدت هاست این زوج را می شناسید احتمالا خاطرات شیرین زیادی در کنار هم داشته اید و در مسافرت ها، مهمانی ها، مناسبت ها و غیره عکس های مختلفی در کنار هم گرفته اید. در این مورد دست شما بسیار باز است اما لازم است به علاقه دوست خود توجه داشته باشید، مثلا ممکن است به منبت کاری، مجسمه سازی، قالی بافی، نقاشی و غیره گرایش داشته باشد یا از آویزان کردن آویزهای دست ساز در اتاق خوابش لذت ببرد.

شـما می توانید پیامهاي عاشقانه و بهترین آرزوهای خودرا در کارت پستال بنویسید. راستی اگر میخواهید سنگ تمام بگذارید: پشت هر عکس یک یادداشت، شعر و حتی لوکیشن بنویسید. این سنگ سبز مایل به آبی ، به معنای سعادت ، درخشش و قدرت است – دقیقاً مانند ازدواج دو دهه شما.

خرید کادو سالگرد ازدواج با گیفت آس دیگر یک چالش نیست. یک گزینه عالی برای هدیه سالگرد عروسی خرید یک قاب عکس دیجیتال است و یک هدیه سالگرد ازدواج ارزان برای مردان است که می توانید عکس های ازدواجتان را از طریق آن در کنار هم تماشا کنید. خرید گل و ارسال آن درب محل کار همسرتان یا دریافت آن درب منزلتان، در حالیکه او از این جریان کاملا بی خبر است. نورپردازی که در این مدل چراغ ها کار می شود می تواند هر رنگی داشته باشد ولی رنگ آبی بسیار جذابتر است. در این مقاله ایده های جذاب و شیک هدیه سالگرد ازدواج برای خانم ها و آقایان را منتشر می کنیم ، با ما همراه باشید.

یک ایده هدیه خلاقانه و سنتی دیگر برای بیستمین سالگرد ازدواج ، یک صفحه دیواری یا مجسمه چینی یا سایر نمایش های نمایشی است که دارای نقاشی های دستی نفیس است. ساعت دیواری با قابلیت گذاشتن عکس بر روی جاهای تعبیه شده نیز می تواند برای گذاشتن در خانه، مناسب بوده و یک نوع هدیه خاص و متفاوت و عاشقانه باشد. او میخواهد یک هدیه ویژه در این روز به همسرش تقدیم کند. خانم ها بسبار عاشق این وسایل فانتزی هستند. از وسایل کوچک و مورد علاقه ی همسر خود شروع کنید و آنها را در مکان هایی که مورد استفاده ی روز مره ی اوست قرار دهید دقت کنید که اینها هدیه ی اصلی نیستند .

دیدگاهتان را بنویسید