کادو روز مادر چی بخریم؟

همچنین می توانید یک دفترچه از قبل نوشته شده را به او هدیه دهید که در آن تمام احساسات خود را نسبت به او و به رابطه ای که با او دارید نوشته اید. افراد قبل از ازدواج در منزل پدر اوقاتی آرام و بهدوراز تنشهای روزمره را تجربه کردهاند. هیچ چیز هم مثل نور طبیعی شمع یک عکس را زیبا نمی کند و به خاطره ی دونفره ی شما جلوه ای رمانتیک نمی بخشد. به او اطمینان بدهید که اصلاً نگران نتیجه دوره نیستید و فقط میخواهید او در هر سن و سالی که هست یکبار مهارتی که دوستش داشته را تجربه کند.

اگر میخواهید سفیدی دندانها را به مادر خود هدیه دهید. براساس همین ضربالمثل قدیمی، عطرها میتوانند بهترین هدیه برای زوجهای عاشق باشند تا آنها پس از هر بار افشاندن عطر خود به یاد عشق دوستداشتنیشان بیفتند. اگر مادرتان خاص بودن را دوست دارد از این سبک هدیه بخرید. سنگ ها را درون یک کاسه ی شیشه ای بزرگ ریخته و روی میز نهارخوری بگذارید. عکس در واقع روی جاشمعی شیشه ای می افتد. می توانید روی یک تکه چوب یا سنگ، پیغام ولنتاین مورد علاقه ی خود را بنویسید؛ کادوی ولنتاین جذاب و ایده آل برای زمانی که پول چندانی ندارید.

زمینه ی کار شما یک مقوای روغنی سفید است و متنش را با یک خودکار مشکی می نویسید و از شکلات ها هم در جاهای خالی برای پر کردن کلمه ای که به آن نیاز دارید استفاده می کنید. کراکرهایی شبیه به یک آب نبات گنده که قسمت بیرون آن ها با نشانی از عشق تزئین شده و داخل آن ها چیزهای خوشمزه ای پنهان شده. مردها همیشه از چنین هدیههایی استقبال میکنند. یک لیست از 52 ویژگی شگفت انگیز همسر خود تهیه کنید. با دستمال کاغذی قرمز و سایر تزئینات، کراکرهای ولنتاین خود را برای این روز درست کنید.

با این دفترچه یادداشت عاشقانه محبت خود را به عشقتان ابراز کنید. این جعبه عکس یادآور عشقی است که شما و عشقتان در آن سهیم هستید. یكی از اولین راهكارها، خرید كادو ولنتاین برای مردان با حال و هوای نوستالژی است. چرا برای خریدن گل هایی هزینه کنیم که بعد از چند روز پژمرده می شوند و ناچار باید دور انداخته شوند؟ وقتی چند تا از عکس ها را پرینت گرفتید آن ها را با روبانی که به پشتشان چسبانده شده به هم وصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید