کادو سالگرد ازدواج چی بخرم؟

در آن زمان که هنوز رومیان باستان به دین مسیح روی نیاورده بودند، باوری وجود داشت که مردان مجرد سربازهای شجاع تر، بهتر و از خود گذشته تری هستند؛ بر اساس این باور، پادشاه آن زمان یعنی کلاودیوس تصمیم بر آن گرفت که ازدواج سربازان را ممنوع اعلام کند. یک ساعت مچی با بند چرمی، با طراحی کاملا جسورانه و مردانه که چنان حسی از اعتماد به نفس و آرامش به مرد مورد علاقهتان عطا کند که فقط بخواهد به زیبایی آن بنگرد، نه میزان زمان سپری شده با شما.

برای این مورد دونستن اینکه مادر، همسر یا عزیزانتون چه نوع عطر و ادکلنی رو میپسنده کمک خیلی زیادی بهتون میکنه و مطمئنا خرید خیلی خوبی خواهین داشت. یکی از بهترین نوع هدیه ولنتاین برای پسر زنجیرهای طلا هستند. قیمت بالای طلا و سکه باعث شده که این روزها زیورآلات بدلی روی بورس باشند. تهیه یک شام خوب(معمولا قرمه سبزی) و دعوت به شام بهترین هدیه برای این افراد خواهد بود در کنار آن میتوانید یک ادکلن یا ست لوازم اصلاح نیز به این افراد هدیه دهید. مهم نیست که چه کالای چرمی زیبایی را به زن و مادرتان هدیه می دهید.

اگر از سلیقه مادرتان باخبر نیستید، به جای خرید لوازمی که ممکن است او از آنها خوشش نیاید، کارت هدیه گزینه خوبی است. اگر صریحا نمیتوانید به نامزدتان بگویید: «دوستت دارم»، این جمله را توی یک کارت دستنویس اضافه کنید. شمعهای عاشقانه بخرید و سر میز شام روشن کنید. گاهی با دیدن یک شاخه گل چنان ذوق زده میشوند که باور کردنی نیست، اما گاهی حتی گردنبند های جواهر نشان نیز نمیتواند سر سوزنی تغییر در حالشان ایجاد کند. همچنان هر هدیهای که میخرید، گل و شکلات را فراموش نکنید.

این یکی هم خیلی عاشقانه است: یک دسته گل اوریگامی. تقریبا همه خانمها دوست دارند که به آنها یادداشتهای عاشقانه بدهید. هم عاشقانه است، هم کاربردی. و یا برعکس، این هدیه مناسبی است تا تمام احترام و توجه شما را به خانمی که در تمام سختی های زندگی به شما دلگرمی داده است، نشان دهد؟ صادق باشید و درباره چیزهای کوچکی که فراتر از ظاهر او است، بنویسید. قبل از خرید هدیه اتاق خواب، روحیات نامزدتان را حتما در نظر بگیرید. نباید آن را نادیده بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید